видавнича діяльність

Видавнича діяльність

Створено у закладі й інформаційно-методичні умови для педагогічних працівників для поширення власного педагогічного досвіду через публікації у фахових виданнях, розробка інноваційних, програм й авторського навчально-методичного забезпечення, реалізується видавнича діяльність.

2019/2020 н.р.

Затверджені НМЦ УОН БМР

• Методичні рекомендації «Особливості методики розвитку фізичних якостей плавців у гуртках плавання основного та вищого рівнів закладів позашкільної освіти» – Потапчук О.Я. ( протокол № 5 від 26.11.2019 р.)
  • Методична розробка «Інтегровані уроки з біології та географії в 9 класів» – Літова В.С., Ніколайчук Л.П., Осадча Т.В. (протокол № 5 від 26.11.2019 р.)
  • Практикум «Ді/ирявий зошит. Сходинки до орфографії» – Орленко О.С. (протокол № 5 від 26.11.2019 р.)
  • Методична розробка «Організація освітнього процесу в класі з інклюзивною формою навчання» – Кавун Т.І. (протокол № 5 від 26.11.2019 р.)

Затверджені Київським обласним інститутом неперервної освіти педкадрів

• Практикум «Ді/ирявий зошит. Сходинки до орфографії» – Орленко О.С. (протокол № 2 від 26.02.2020 року)
  • Методична розробка «Організація освітнього процесу в класі з інклюзивною формою навчання» – Кавун Т.І. (протокол № 2 від 26.02.2020 року)

2018/2019 н.р.

Затверджені НМЦ УОН БМР

Кирилюк В.М. Навчальна програма з рукопашного бою для учнів основної групи (12-14 років)

Юхимець Т.О. Навчальна програма з факультативного курсу “Французька мова: крок за кроком. 2-й рік навчання”

Осипенко Т.М., Бараненко Л.К. Збірник «Творчі завдання з української мови 2 клас»

Затверджені Київським обласним інститутом неперервної освіти педкадрів

2017/2018 н.р.

Затверджені НМЦ УОН БМР

Кайзерова Н.А. Збірник диктантів “Диктанти з української мови для учнів школи І ступеня”

Юхимець Т.О. Збірник “Ігри на уроках французької мови”

Упорядник Поліщук Л.В. Навчально-методичний посібник “Шкільний євроклуб «Європа +”

Головань О.О., Ковальчук О.Г., Лазоренко А.М. Збірник “10 днів навколо світу» (для роботи в англомовних таборах)”

Ніколайчук Л.П. Збірник “Тестові завдання з географії. 8 клас”

Стаднюк І.І. Навчально-методичний посібник “Упровадження компетентнісних освітніх технологій навчання на уроках української мови та літератури”

Поліщук Л.В., Підопригора І.В. Навчально-методичний збірник “Reading is fun”

2016/2017 н.р.

Затверджені НМЦ УОН БМР

Богінська Л.П. Навчальний посібник “Вивчати німецьку – цікаво!”

Богінська Л.П. Навчальний посібник “Молодь.Школа.Громада”

Гріневич Ж.В. Матеріали з досвіду роботи «Соціальна адаптація та інтеграція в суспільство дітей з особливими освітніми потребами шляхом організації їх навчання в загальноосвітніх навчальних закладах»

Чувпіліна Г.В. Матеріали з досвіду роботи “Організація навчально-виховного процесу в класі з інклюзивною формою навчання”

Новини

Новини Міські заходи Шкільні заходи

05/07/2021
Оголошення про проведення конкурсного відбору на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної власності Білоцерківської міської територіальної громади. Найменування і місцезнаходження закладу загальної середньої освіти комунальної власності Білоцерківської міської територіальної громади, на посаду директора якого відбувається конкурс: Білоцерківське навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 – дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий клуб» Білоцерківської міської ради Київської області. Адреса: вул. Польова, 70, м. Біла Церква, Київська область, 09109. Посада – директор Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 – дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий клуб» Білоцерківської міської ради Київської області. Оплата праці здійснюється відповідно до вимог чинного законодавства України. Деталі у документі нижче.
Відкриття спортивного мультифункціонального майданчика
Новини

Відкриття спортивного мультифункціонального майданчика

03/06/2021
Сьогодні, 03 червня 2021 року, у БНВО «ЗОШ №15-ДЮСОК» відбулося урочисте відкриття спортивного мультифункціонального майданчика, який побудований в рамках обласної програми «Київщина спортивна» – Здорова нація – здорова країна. В урочистому відкритті прийняли участь начальник управління молоді та спорту КОДА Тимофєєв Сергій, заступник міського голови Білоцерківської міської ради Катерина Возненко, начальник управління освіти і науки Бідоцерківськоі міської ради Юрій Петрик. Тимофєєв С. О. подарував школярам м‘ячі для гри у футбол, волейбол, баскетбол. Прикрасою заходу були спортивні танці від шкільного зразкового колективу «Колорит».

м. Біла Церква, вул. Польова, 70