видавнича діяльність

Видавнича діяльність

Створено у закладі й інформаційно-методичні умови для педагогічних працівників для поширення власного педагогічного досвіду через публікації у фахових виданнях, розробка інноваційних, програм й авторського навчально-методичного забезпечення, реалізується видавнича діяльність.

2019/2020 н.р.

Затверджені НМЦ УОН БМР

• Методичні рекомендації «Особливості методики розвитку фізичних якостей плавців у гуртках плавання основного та вищого рівнів закладів позашкільної освіти» – Потапчук О.Я. ( протокол № 5 від 26.11.2019 р.)
  • Методична розробка «Інтегровані уроки з біології та географії в 9 класів» – Літова В.С., Ніколайчук Л.П., Осадча Т.В. (протокол № 5 від 26.11.2019 р.)
  • Практикум «Ді/ирявий зошит. Сходинки до орфографії» – Орленко О.С. (протокол № 5 від 26.11.2019 р.)
  • Методична розробка «Організація освітнього процесу в класі з інклюзивною формою навчання» – Кавун Т.І. (протокол № 5 від 26.11.2019 р.)

Затверджені Київським обласним інститутом неперервної освіти педкадрів

• Практикум «Ді/ирявий зошит. Сходинки до орфографії» – Орленко О.С. (протокол № 2 від 26.02.2020 року)
  • Методична розробка «Організація освітнього процесу в класі з інклюзивною формою навчання» – Кавун Т.І. (протокол № 2 від 26.02.2020 року)

2018/2019 н.р.

Затверджені НМЦ УОН БМР

Кирилюк В.М. Навчальна програма з рукопашного бою для учнів основної групи (12-14 років)

Юхимець Т.О. Навчальна програма з факультативного курсу “Французька мова: крок за кроком. 2-й рік навчання”

Осипенко Т.М., Бараненко Л.К. Збірник «Творчі завдання з української мови 2 клас»

Затверджені Київським обласним інститутом неперервної освіти педкадрів

2017/2018 н.р.

Затверджені НМЦ УОН БМР

Кайзерова Н.А. Збірник диктантів “Диктанти з української мови для учнів школи І ступеня”

Юхимець Т.О. Збірник “Ігри на уроках французької мови”

Упорядник Поліщук Л.В. Навчально-методичний посібник “Шкільний євроклуб «Європа +”

Головань О.О., Ковальчук О.Г., Лазоренко А.М. Збірник “10 днів навколо світу» (для роботи в англомовних таборах)”

Ніколайчук Л.П. Збірник “Тестові завдання з географії. 8 клас”

Стаднюк І.І. Навчально-методичний посібник “Упровадження компетентнісних освітніх технологій навчання на уроках української мови та літератури”

Поліщук Л.В., Підопригора І.В. Навчально-методичний збірник “Reading is fun”

2016/2017 н.р.

Затверджені НМЦ УОН БМР

Богінська Л.П. Навчальний посібник “Вивчати німецьку – цікаво!”

Богінська Л.П. Навчальний посібник “Молодь.Школа.Громада”

Гріневич Ж.В. Матеріали з досвіду роботи «Соціальна адаптація та інтеграція в суспільство дітей з особливими освітніми потребами шляхом організації їх навчання в загальноосвітніх навчальних закладах»

Чувпіліна Г.В. Матеріали з досвіду роботи “Організація навчально-виховного процесу в класі з інклюзивною формою навчання”

Благодійна акція “Солодощі для захисників”
Новини Шкільні заходи

Благодійна акція “Солодощі для захисників”

13/10/2021
Протягом двох тижнів в нашому закладі проходила благодійна акція до Дня захисників та захисниць України “Солодощі для захисників”, яка має на меті зібрати солодощі для учасників бойових дій на Сході України. Волонтери закладу збирають каву, чай, цукор, печиво, цукерки та інші запаковані солодкі вироби. Було зібрано 70 кг смаколиків та адресно відправлено в зону ООС для бійців 93 ОМБР. Щиро дякуємо усім небайдужим, разом ми робимо маленькі кроки для відновлення територіальної цілісності та незалежності нашої держави! Слава Україні і її героям!
Happy Гав для Сірка
Новини Всеукраїнські заходи Шкільні заходи

Happy Гав для Сірка

13/10/2021
У нашому закладі проходила акція «Happy Гав для Сірка». Як казав Джек Кенфілд “Краще всього, коли ти робиш добру справу і не чекаєш нічого взамін”. Щодня пухнастики у притулках потребують корисної та поживної їжі, аби бути здоровими та активними. Вже вшосте Благодійний фонд «Щаслива лапа» запускає Всеукраїнську акцію «Нарру Гав для Сірка», активними учасниками якої є учні нашого закладу. Спільними зусиллями учнівського, учтельського та батьківського колективів було зібрано 100 кг корму, 15 кг круп, ошийники для тварин та лікарські засоби, які були передані до Перетримки Валентини Прокопчук, Притулку для тварин Наталії Терещенко. Щиро вдячні всім за небайдужість до безхатніх тварин!

м. Біла Церква, вул. Польова, 70