Освітня програма. Внутрішній моніторинг

Білоцерківська гімназія – початкова школа № 15 Білоцерківської міської ради Київської області  у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України “Про освіту”, “Про повну загальну середню освіту”, іншими законодавчими актами України, постановами Верховної Ради України, актами Президента України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, Кабінету Міністрів України, наказами Міністерством освіти і  науки України, інших центральних органів виконавчої влади, іншими нормативно-правовими актами, Статутом гімназії.

Забезпечення освітньої діяльності Білоцерківська гімназія – початкова школа № 15 Білоцерківської міської ради Київської області в 2022-2024 навчальному році буде здійснюватися на основі принципів: якість, доступність, індивідуальність, академічна доброчесність, партнерство, успішність.

Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти в БНВО “ЗОШ №15 – ДЮСОК” розроблено відповідно до вимог ч. 3 ст. 41 Закону України “Про освіту”, Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, Статуту закладу освіти та інших нормативних документів.

Освітня програма. 2022-2024 рр.

Перелік освітніх компонентів

Положення про внутрішній моніторинг