Статут закладу

Статут закладу — встановлений засновником (власником майна) організації обсяг правил, що регулюють її правовий стан, відносини, пов’язані з внутрішнім управлінням, стосунки з іншими організаціями чи громадянами. Це установчий документ, на основі якого діє заклад.

Білоцерківське навчально-виховне об’єднання «Білоцерківська гімназія – початкова школа №15» Білоцерківської міської ради Київської області (далі – Заклад) – це заклад загальної середньої освіти – гімназія, який забезпечує здобуття базової загальної середньої освіти, та має у своєму складі структурні підрозділи – початкову школу та позашкільний підрозділ, що забезпечують здобуття початкової та позашкільної освіти.

Засновником Закладу є Білоцерківська міська територіальна громада в особі Білоцерківської міської ради.

Уповноваженим органом Засновника є управління освіти і науки Білоцерківської міської ради.

Розділи статуту

• Організаційно-правові засади діяльності закладу
  • Мета і завдання діяльності закладу
  • Організація освітнього процесу