Графік гуртків

Графік гуртків на 2019/2020 навчальний рік

Понеділок



Назва гурткаП.І.Б. керівникаМісце проведенняЧас
1.Музична школа № 5 (Фортепіано)Левіщенко І.В.Каб. №40714.15-17.00
2.Музична школа №5 (Теорія музики)Яринко І.М.Каб. №11214.30-19.00
3.Легка атлетикаПасічник С. В.Спортивний зал15.00-17.00
4.Оздоровча аеробіка (молодша група 1)Мельниченко А.В., Бикоріз О.М.Хореографічний кабінет13.30-15.00
5.Хореографічний гурток (молодша група 2)Мельниченко А.В., Бикоріз О.М.Хореографічний кабінет15.00-16.30
6.Хореографічний гурток (старша група)Мельниченко А.В., Бикоріз О.М.Хореографічний кабінет16.30-18.00
7.Хореографічний гурток (малюки)Мельниченко А.В., Бикоріз О.М.Хореографічний кабінет18.00-19.00
8.Туристсько-краєзнавчий гурток «Джура»Марченко О.М.Кабінет обслуговуючої праці15.00-17.00

Вівторок



Назва гурткаП.І.Б. керівникаМісце проведенняЧас
1.Євро клуб «Європа+»Поліщук Л.В.Каб. №40815.10-16.10
2.Цікава фізикаГалюк Н.С.Каб. №30415.00-17.00
3.Клуб «Патріот»Серган Л.І.Каб. №40115.15-17.15
4.Літературна студія «Золотий передзвін»Дідківський В.І.Каб. №30214.30-17.00
5.ФутболСлавецький Л. В.Спортивний зал14.00 – 16.00
6.Хореографічний гурток (молодша група 1) Мельниченко А.В., Бикоріз О.М.Хореографічний кабінет13.30-15.00
7.Хореографічний гурток (молодша група 2)Мельниченко А.В., Бикоріз О.М.Хореографічний кабінет15.00-16.30
8.Хореографічний гурток (старша група)Мельниченко А.В., Бикоріз О.М.Хореографічний кабінет16.30-18.00
9.Хореографічний гурток (малюки)Мельниченко А.В., Бикоріз О.М.Хореографічний кабінет18.00-19.00
10.Підготовка учнів до міської спартакіади (волейбол, футбол,
баскетбол)
Кирилюк В. М.Спортивний зал15.00-16.30

Середа



Назва гурткаП.І.Б. керівникаМісце проведенняЧас
1.Вокальний ансамбль «Дзвіночок»Бойко Н.Л.Каб. №11215.00-17.00
2.Музична школа №5 (Фортепіано)Ширіна О. О.Каб. №40713.20-18.30
3.Художня студія “Творчість”Гуменюк В.В.Каб. №20113.00-15.00
4.Легка атлетикаПасічник С. В.Спортивний зал15.00-17.00
5.ЕрудитПолінога С.Г.Каб. №41115.00-17.00
6.Цікава фізикаГалюк Н.С.Каб. №30415.00-17.00
7.Хореографічний гурток (молодша група 1)Мельниченко А.В., Бикоріз О.М.Хореографічний кабінет13.30-15.00
8.Хореографічний гурток (молодша група 2)Мельниченко А.В., Бикоріз О.М.Хореографічний кабінет15.00-16.30
9.Хореографічний гурток (старша група)Бикоріз О.М.Хореографічний кабінет16.30-18.00
10.Хореографічний гурток (малюки)Мельніченко А.В.Хореографічний кабінет18.00-19.00
11.Туристсько-краєзнавчий гурток «Джура»Марченко О.М.Кабінет обслуговуючої праці15.00-17.00

Четвер



Назва гурткаП.І.Б. керівникаМісце проведенняЧас
1.Вокальний гурток «Дзвіночок»Бойко Н. Л.Каб. №11213.30-15.30
2.Музична школа №5 (Фортепіано)Левіщенко І. В.Каб. №40714.15-17.00
3.ФутболСлавецький Л. В.Спортивний зал14.00-16.00
4.ЕрудитПолінога С.Г.Каб. №41115.00-17.00
5.Хореографічний гурток (молодша група 1) Мельниченко А.В., Бикоріз О.М.Хореографічний кабінет13.30-15.00
6.Хореографічний гурток (молодша група 2)Мельниченко А.В., Бикоріз О.М.Хореографічний кабінет15.00-16.30
7.Хореографічний гурток (старша група 2)Мельниченко А.В., Бикоріз О.М.Хореографічний кабінет16.30-18.00
8.Хореографічний гурток (малюки)Мельниченко А.В., Бикоріз О.М.Хореографічний кабінет18.00-19.00
9.Підготовка учнів до міської спартакіади (волейбол, футбол,
баскетбол)
Кирилюк В. М.Спортивний зал15.00-16.30

П’ятниця



Назва гурткаП.І.Б. керівникаМісце проведенняЧас
1.Екологічний гурток “Довкілля”Осадча Т.В.Каб. №31214.15-16.15
2.Легка атлетикаПасічник С. В.Спортивний зал15.00-17.00
3.Музична школа №5 (фортепіано)Ширіна О.О.Каб. №40713.20-18.30
4.Хореографічний гурток (молодша група 2) Мельниченко А.В., Бикоріз О.М.Хореографічний кабінет13.30-15.00
5.Хореографічний гурток (молодша група 1)Мельниченко А.В., Бикоріз О.М.Хореографічний кабінет15.00-16.30
6.Хореографічний гурток (старша група)Мельниченко А.В., Бикоріз О.М.Хореографічний кабінет16.30-18.00
7.Хореографічний гурток (малюки)Мельниченко А.В., Бикоріз О.М.Хореографічний кабінет18.00-19.00
8.ФутболСлавецький Л.В.Спортивний зал15.00-17.00
9.Художня студія “Творчість”Гуменюк В.В.Каб. №20113.00-15.00

Субота



Назва гурткаП.І.Б. керівникаМісце проведенняЧас
1.Музична школа №5 (фортепіано)Ширіна О.О.Каб. №40710.00-14.45
2.ФутболСлавецький Л.В.Спортивний зал09.00-11.00