Медичне обслуговування

Медичне обслуговування учнів навчальних закладів здійснюється відповідно до Основ законодавства України про охорону здоров’я, Законів України “Про загальну середню освіту” та “Про охорону дитинства”.

Медичне обслуговування учнів навчальних закладів включає:

• проведення обов’язкових медичних профілактичних оглядів;
  • проведення профілактичних щеплень згідно з їх календарем після лікарського огляду;
  • здійснення профілактичних та оздоровчих заходів під час навчання;
  • надання невідкладної медичної допомоги;
  • організацію госпіталізації за наявності показань та інформування про це батьків або осіб, які їх замінюють.

Медсестра

Гранківська Зіна Вікторівна

Розташування, графік роботи

Розташування: Ліве крило, 2 поверх, кабінет №208

Графік роботи: Понеділок – П’ятниця, 8:30 – 16:45

Форми первинної облікової документації

Форма первинної облікової документації №063/о “Карта профілактичних щеплень”

Форма первинної облікової документації №086/о “Медична довідка (лікарський консультаційний висновок)”

Форма №086-1/о “Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду”

Диспансеризації

Графік диспансеризації школи бригадами дитячої стоматологічної поліклініки. І півріччя 2019/2020 н.р.

Закон України “Про загальну середню освіту”

Державні санітарні правила і норми влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу ДСанПіН 5.5.2.008-01 (Постанова Головного державного санітарного лікаря України від 14.08.2001 №63)

Про забезпечення медико-педагогічного контролю за фізичним вихованням учнів у загальноосвітніх навчальних закладах

Порядок здійснення медичного обслуговування учнів загальноосвітніх навчальних закладів