Канікули. Підсумок

Канікули не пройшли марно, адже було проведено немало цікавих заходів.

25 березня для лідерів учнівського самоврядування був проведений Workshop: «Почуй себе. Самоаналіз, саморозкриття, самопізнання», в якому взяла участь президент школи Діхтяренко Вікторія. Workshop проводила Мартинюк Анастасія, яка народилася, навчалася і виросла у нашому місті і на сьогодні реалізує свою кар’єру на міжнародному рівні.

Керівник екологічного гуртка Осадча Т.В. зі своїми вихованцями взяла участь в онлайн-марафоні для дітей та молоді Білоцерківщини «Канікули. Перезавантаження».

Плідно попрацювали протягом канікул рій «Лицарі духу» (Ростовецька Каміла, Ілляшенко Каміла, Мереженюк Віка, Панасенко Даня) та керівник військово-патріотичного гуртка Матченко О.М., готуючись до міської онлайн-гри Сокіл«Джура».

Класовод Осипенко Т.В. взяла участь зі своїми вихованцями у міських майстер-класах з орігамі «Ми летимо до космосу» та «Вітальна листівка до дня космонавтики».