Акція «Хай Ангел в день святого Миколая вас від біди і зла оберігає»

З 1 по 15 грудня 2016 року в нашій школі проходила акція «Хай Ангел в день святого Миколая вас від біди і зла оберігає». Учнями нашої школи було зібрано солодкі подарунки, іграшки, листи, сувеніри для дітей, які проживають в зоні АТО . Для воїнів АТО учні зібрали теплі речі, солодощі, листи та малюнки із вірою в те, що це допоможе їм вистояти і повернутися додому живими і з миром. Всього силами учнівського, педагогічного та батьківського колективів було зібрано понад 30 ящиків продуктів.

Наша школа тісно спілкується та надає адресну допомогу Слов’янській школі-шнтернат №15. Учнями школи було зібрано та відправлено понад 10 ящиків із солодощами, іграшками, канцтоварами та солодкими речами.

Учні нашої школи  не залишаються осторонь тих проблем, які переживає наша країна, адже милосердя є одним із фундаментів, що дозволяє існувати багатьом людям.