Екскурсія на ТОВ «Завод пакувального обладнання «Термо-Пак»

Діти просто обожнюють заглядати у дорослий світ. А що може бути привабливішим, як не екскурсія справжній завод?

З метою профорієнтаційної роботи 30.01.2018 року для учнів 9-Б класу була організована екскурсія на ТОВ «Завод пакувального обладнання «Термо-Пак»».

Учні дізнались, що Компанія безпосередньо виробляє: устаткування для заливання, закривання пляшок, банок, інших ємностей та газування напоїв, устаткування для пакування, обгортання та інше.

Крім того вона надає послуги з постачання пари і гарячої води електростанціями.

Компанія експортує товари в наступні країни: Білорусь, Казахстан, Молдова, Польща, Росія, Сполучені Штати, Узбекистан.

Дуже нас здивувало те, що проходячи всю територію заводу, ми побачили неймовірно малу кількість працівників, а це говорить про те, що на заводі майже вся праця автоматизована.

Екскурсія була напрочуд цікавою.