Із щоденника табору “Світанок”

13 червня в нашому таборі – День прав та обов’язків. Що означає бути громадянином України? Відповідь на це запитання діти шукали під час проведення гри «Маленькі історії про великі істини». Вихованці загонів «Дружба», «Козачата» та «Ластів’ята » здійснили заочну подорож у різні часи і різні епохи. Ця захоплива мандрівка була сповнена пригод і таємниць. Крок за кроком діти пізнавали свої права та обов’язки.
Протягом дня пройшов конкурс малюнків на тему «Я маю право». Далі на дітей чекала цікава інформаційно-правова викладка «Кожна дитина має право». Для того, щоб ознайомлення дітей з правами та обов’язками було доступним і цікавими організатори заходу використали знайомі з дитинства казки.
Казкові персонажі допомогли учням зрозуміти, що буває, коли трапляються різноманітні порушення.
А закінчився день цікавою спортивно програмою.