Із щоденника табору

8 червня у таборі «Світанок» пройшов під девізом «Спілкуємося толерантно». День розпочався із ранкових зустрічей у загонах, під час яких діти один одному говорили компліменти, вітання, побажання.
Під час занять з психологом за допомогою спеціально розроблених ігрових тренінгів діти із загонів «Посмішка», «Барвінчата», «Усмішка» та «Дружба» закріпили вміння толерантного спілкування, здружилися та отримали заряд позитивних емоцій.
Цікаво цього дня проходив майстер-клас в техніці «Орігамі», де з маленьких клаптиків паперу діти створювали свої власні шедеври.
А ще в нашому таборі відбулась хвилинка радісного читання «Веселі книги веселих авторів», на яку завітали загони «Козачата» та «Барвінчата». Діток знайомили з творами відомих дитячих письменників: Степана Руданського, Івана Крип’якевича, П