ТОП-25 VIII Конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу

Інтернет Асоціація України у 2017 році виступила організатором 8-го Конкурсу на кращий веб-сайт закладу освіти за підтримки Міністерства освіти і науки України. Предметом конкурсу стало змістовне наповнення веб-сайтів навчальних закладів України, зручність їх використання, забезпечення участі всіх учасників навчального процесу у діяльності закладів освіти, послуги, що надаються на сайтах. Кожний сайт оцінювався за показниками, згрупованими у такі категорії: контент, зручність, динаміка, дизайн та технічні показники. Окремо були проведені вебометричні виміри відвідування конкурсних сайтів.

Організатори отримали понад 2000 заявок на участь у конкурсі від освітніх закладів з усіх куточків України в рамках 5 окремих номінацій.

Сайт нашого навчального закладу посів 13 місце, увійшовши до ТОП-25 сайтів-переможців у номінації “Веб-сайти закладів загальної середньої освіти (міські школи)”.

За матеріалами: українська інтернет асоціація