Тренінг з розвитку учнівського самоврядування

2-4 листопада 2016 року  лідери учнівського самоврядування нашої школи, учні 8-Б класу Зорич Анна та Смоляренко Михайло взяли участь у трьохденному тренінзі «Право на участь дітей в процесах прийняття рішень в шкільному середовищі», організаторами якого була Всеукраїнська громадська організація «Жіночий консорціум України» за підтримки шведських партнерів Save The Children. Тренінг проводив досвідчений тренер з Молдови Іосиф Молдовану, викладач педагогічного університету, експерт з розвитку учнівського самоврядування.

Основною метою тренінгу було:

1. Визначення місії, завдань та функцій органу учнівського самоврядування;
  2. Аналіз способів формування та функціонування органу учнівського самоврядування;
  3. Якість дитячої участі у процесі прийняття рішень в шкільному середовищі.

По закінченню тренінгу діти і дорослі намітили плани на майбутнє та домовилися про співпрацю між школами. Організатори навчання зобов’язались створити сторінку в соціальній мережі, де всі учасники будуть обмінюватися досвідом та інформувати про своє шкільне життя.