Відкриття табірної зміни пришкільного табору “Світанок”

Сьогодні в нас незвичайне, веселе свято – відкриття табірної зміни пришкільного табору „Світанок ”. У нашому таборі – 143 хлопчиків та дівчаток, які об’єдналися в 5 містечок: «Посмішка», «Ластів’ята», «Квіткове», «Сонячне», «Козачата». Зміна триватиме 14 робочих днів.

У перший день роботи табору було проведено концертну програму та урочисте відкриття, яке завершилось святковим флешмобом.

Також цього дня будбулося відкриття літніх читань «Літо, сонце, канікули» та перегляд мультфільму в кіноклубі «Мадагаскар». Педагоги-вихователі розповіли дітям про особливості літнього відпочинку в пришкільному таборі, у якому для них проводитимуться масові культурно-розважальні заходи, спортивні свята, естафети, екскурсії, тематичні дні, присвячені пам’ятним датам.

Тож бажаємо дітям відпочити, оздоровитись, отримати нові враження та позитивні емоції.