Адміністрація школи

Директор школи Слободянюк Наталія Григорівна
Вчитель-методист, відмінник освіти України, лауреат Всеукраїнського конкурсу “Сто кращих директорів”.
Педагогічний стаж: 31 рік.
Кваліфікаційна категорія: вища.
Навчальний заклад, який закінчила: Уманський державний педагогічний інститут ім. П.Г. Тичини, 1978 р.
Спеціальність за одержаною освітою: Педагогіка і методика початкового навчання.
Тема самоосвіти: Управлінські аспекти особистісно орієнтованого навчання та виховання.
тел.: +38 (04563) 6 72 54

Заступник директора школи з навчально-виховної роботи Якушко Вячеслав Миколайович
Вчитель фізики та технічного конструювання.
Педагогічний стаж: 17 років.
Кваліфікаційна категорія: вища.
Навчальний заклад, який закінчив: 2000 року закінчив Ніжинський державний педагогічний університет імені Миколи Гоголя, 2000 р.
Спеціальність за одержаною освітою: вчитель фізики та технічного конструювання.
Свою педагогічну діяльність розпочав у спеціалізованій загальноосвітній школі №9 м. Білої Церкви.
З 2002 року працював у Білоцерківській спеціалізованій школі №1 вчителем фізики та технічної праці.
З 2013 року працює заступником директора Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №15.
Заступник директора школи з навчально-виховної роботи Орленко Олена Степанівна
Вчитель української мови, літератури, образотворчого мистецтва.
Педагогічний стаж: 18 років.
Кваліфікаційна категорія: вища.
Навчальний заклад, який закінчила: Переяслав-Хмельницький державний педагогічний інститут ім. Г.С. Сковороди, 2004 р.; Білоцерківське педагогічне училище, 1997 р.
Спеціальність за одержаною освітою: Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова і література. Зарубіжна література. Образотворче мистецтво та художня праця.
Тема самоосвіти: Впровадження в практику освітніх інноваційних технологій.

Заступник директора школи з виховної роботи Богінська Лариса Петрівна
Вчитель німецької мови
Кваліфікаційна категорія: вища, старший вчитель.
Педагогічний стаж: 24 роки.
Навчальний заклад, який закінчила: Київський державний лінгвістичний університет, 2001 р.
Спеціальність за одержаною освітою: Мова і література (німецька мова). Зарубіжна література.
Тема самоосвіти: Виховання в учнів компетентності, необхідної для повноцінного життя в демократичному суспільстві в процесі впровадження громадянської освіти.

Заступник директора школи з господарської частини Полінога Жанна Григорівна
Вчитель початкових класів.
Кваліфікаційна категорія: вища.
Педагогічний стаж: 25 років.
Навчальний заклад, який закінчила: Київський міжрегіональний інститут удосконалення вчителів ім. Б. Грінченка, 1997 р.
Спеціальність за одержаною освітою: Початкове навчання.
Заступник директора позашкільного відділення ДЮСОК Некрасова Ірина Миколаївна
Кваліфікаційна категорія: вища.
Педагогічний стаж: 12 років.
Навчальний заклад, який закінчила: Національний педагогічний університет ім. Драгоманова, 2003 р.
Спеціальність за одержаною освітою: Географія та організатор туристсько-краєзнавчої роботи