Досягнення

Print Friendly, PDF & Email

Досягнення учнів

Переможці олімпіад

2018/2019 н.р.

2017/2018 н.р.

  • Зорич Анна, 9 клас, ІІІ місце з правознавства, вчитель Павленко А.І. (міський рівень)
  • Смоляренко Михайло, 9 клас, ІІІ місце з математики, вчитель Музичук Л.Ф. (міський рівень)
  • Шаманська Аліна, 9 клас, ІІІ місце з німецької мови, вчитель Богінська Л.П. (міський рівень)
  • Кутова Є, 8 клас, ІІІ місце з української мови та літератури, вчитель Стаднюк І.І. (міський рівень)
  • Однорог Анна, 9 клас, ІІ місце з біології, вчитель Осадча Т.В. (міський рівень)
  • Коляска Анастасія, 7 клас, ІІ місце із зарубіжної літератури, вчитель Полінога С.Г. (міський рівень)
  • Коломієць Дарія, 8 клас, ІІІ місце із французької мови, вчитель Юхимець Т.В. (міський рівень)

2016/2017 н.р.

  • учениця 11 класу, ІІІ місце з обслуговуючої праці, вчитель Марченко О.М.
  • 10 клас, ІІІ місце з англійської мови
  • 8 клас, ІІ місце з німецької мови
  • 8 клас, ІІІ місце з історії
  • 7 клас, ІІІ місце з хімії, вчитель Гриб Н.М.
  • 8 клас, ІІ місце з хімії, вчитель Гриб Н.М.
  • 10 клас, ІІІ місце з правознавства, вчитель Павленко А.І.
  • 11 клас, ІІ місце з фізики, вчитель Галюк Н.С.
  • 11 клас, ІІІ місце з економіки, вчитель Ніколайчук Л.П.

2015/2016 н.р.

  • Груленко Олег Валерійович, учень 10 класу, І місце з фізики, вчитель Галюк Н.С.;
  • Груленко Олег Валерійович, учень 10 класу,  ІІ місце з правознавства, вчитель Павленко А.І.;
  • Кирута Юрій Леонідович, учень 11-А класу, ІІ місце з математики, вчитель Сосновська Ю.В.;
  • Сердюк Анна Олегівна,  учениця 11-А класу, ІІІ місце з біології, вчитель Осадча Т.В.;
  • Сердюк Анна Олегівна,  учениця 11-А класу, ІІІ місце з української мови, вчитель Яременко О.І.;
  • Сердюк Анна Олегівна, учениця 11-А класу, ІІІ місце з історії, вчитель Павленко А.І.;
  • Зорич Анна Русланівна, учениця 7-А класу, ІІІ місце з хімії, вчитель Гриб Н.М.

Переможці малої академії наук України

2018/2019 н.р.

2017/2018 н.р.

  • Шаманська Аліна, учениця 9-Б класу, ІІІ місце у ІІ етапі із мовознавства (німецька мова),  вчитель Богінська Л.П.

2016/2017 н.р.

  • Однорог Анна, учениця 8-Б класу, ІІІ місце у номінації “Еколог-Юніор” Всеукраїнського конкурсу “МАН Юніор Дослідник – 2017”,  вчитель Ніколайчук Л.П.

2015/2016 н.р.

  • Груленка Олег Валерійович, учень 10 класу, ІІІ місце з експерементальної фізики, вчитель Галюк Н.С.;
  • Сердюк Анна Олегівна,  учениця 11-А класу, ІІ місце з охорони довкілля, вчитель Осадча Т.В.;
  • Пересунько Олександра Віталіївна, учениця 9-Б класу, ІІІ місце з етнології, вчитель Кушніренко С.М.

Призери, переможці конкурсів

2018/2019 н.р.

2017/2018 н.р.

  • Ерлецкіс Дарина, учениця 11 класу, ІІІ місце у ІІ етапі VIII Міжнародному конкурсі учнівської і студентської творчості ім. Т.Г.Шевченка

2016/2017 н.р.

  • Команда «Ерудит», капітан команди Груленко Олег, учень 11 класу, посідала І,ІІ,ІІІ місця в міських брейн-рингах;
  • Зорич Анна, учениця 8-Б класу, вихованка літературної студії «Золотий передзвін», керівник Дідківський В.І., видала дві збірки власних поетичних творів;
  • Загородня Анна, учениця 10 класу, керівник Гейко Д.П., зайняла ІІІ місце ХІІ філософських читань імені П.Лебединцева;
  • Вокальний ансамбль «Дзвіночок», керівник Бойко Н.Л., став переможцем міського конкурсу «Музичний Сонях»;
  • Зразковий хореографічний колектив «Колорит», керівники Бикоріз О.М., Мельніченко А.В., зайняли І місце у Міжнародному фестивалі-конкурсі хореографії «Day of the Dance»;
  • Зразковий хореографічний колектив «Колорит», керівники Бикоріз О.М., Мельніченко А.В., зайняли ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі хореографії «Супер-діти»;
  • Зразковий хореографічний колектив «Колорит», керівники Бикоріз О.М., Мельніченко А.В., здобули перемогу у Всеукраїнському фестивалю танцю «Кришталевий черевичок»;
  • Зузенков Владислав, учень 10 класу, став Чемпіоном Європи з професійного елітного бою;
  • Зузенков Владислав, учень 10 класу, став Чемпіоном України з фрі-файту;
  • Зузенков Владислав, учень 10 класу, срібний призер України з рукопашного бою;
  • Пашаєв Ільяс, учень 5-Б класу, став бронзовим призером чемпіонату України з фрі-файту;
  • Пашаєв Ільяс, учень 5-Б класу, став чемпіоном України з рукопашного бою;
  • Вірда Назар, Зузенков Єгор, Кубарський Богдан – Чемпіони міста з рукопашного бою;
  • Команда футболістів у футбольному чемпіонаті «Рух Молоді» зайняла ІІІ місце.