Проєкти та напрями діяльності закладу

Проєкти дозволяють нашому колективу розвиватися та бути готовим до інновацій.

2020/2021 н.р.

Проєкт “Демократична школа”

Програма Всеукраїнського фонду “Крок за кроком”

Проєкт “Індекс інклюзії”

Науково-педагогічний проєкт “Інтелект України”

Навчання за програмами “Сервіси Google у професійній діяльності вчителя”, “Сервіси Google у професійній діяльності заступника директора”

Програма “Сприяння просвітницькій роботі “рівний-рівному” серед молоді України щодо здорового способу життя”

Апробація навчальної літератури

Проєкт “Школа проти СНІДу”

Проєкт “Освіта для стійкого розвитку в дії”

Проєкт “Медіація однолітків”

Програма з організації роботи з розв’язання проблеми насильства у школі “Безпечна школа” (спільно з ВГО “Жіночий консорціум України” та Шведською громадською організацією “Save the Children”)

Популяризація методик особистісно зорієнтованих методик (ОЗОН)

Проєкт Інституту спеціальної педагогіки НАПН України “Програмно-методичне забезпечення психолого-педагогічпого супроводу навчання дітей з особливими потребами”
«Соціальна адаптація та інтеграція в суспільство дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку шляхом запровадження їх інклюзивного навчання»
• Проєкт «Інтеграція через діалог. Мережа освітніх Центрів для дітей, які постраждали від військових дій на Сході України та анексії Криму» (за підтримки Європейського союзу)
• Проєкт «Школа з підготовки координаторів Шкільної Служби Порозуміння»
• Проєкт «Науково-організаційне забезпечення профілактики ВІЛ / СНІДу через систему освіти»
• Проєкт «Організація роботи з розв’язання проблеми насильства школі» (Всеукраїнська громадська організація «Жіночий консорціум України» за підтримки організації «Save the Children» (Sweden)
• Проєкт «Google Apps» (керівник – Букач Антоніна Василівна)
• Програма всебічного розвитку дитини «Крок за кроком»
• Проєкт «Індекс інклюзії»
• Проєкт «Права дитини в Україні» (Всеукраїнська громадська організація «Жіночий консорціум України» за підтримки організації «Save the Children» (Sweden))
• Проєкт Інституту спеціальної педагогіки НАПН України «Програм-но-методичне забезпечення психолого-педагогічного супроводу навчання дітей з особливими потребами»
• Проєкт Інституту спеціальної педагогіки НАПН України «Науково-методичне забезпечення інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами»
• Міжнародній програма «Класна школа» (пілотний проект Міністерства освіти і науки України спільно із Центром громадянської освіти (Варшава)
• Проєкт «Інтеграція через діалог» (у партнерстві з ГО «УМНІЦ» та за підтримки Європейського Союзу)

2018/2017 н.р.

2016/2017 н.р.

Проєкт “Школа з підготовки координаторів Шкільної Служби Порозуміння”

Проєкт “Науково-організаційне забезпечення профілактики ВІЛ / СНІДу через систему освіти”

Проєкт “Організація роботи з розв’язання проблеми насильства школі” (Всеукраїнська громадська організація “Жіночий консорціум України” за підтримки організації “Save the Children” (Sweden)

Проект “Інтеграція через діалог. Мережа освітніх Центрів для дітей, які постраждали від військових дій на Сході України та анексії Криму” (за підтримки Європейського союзу)

Проєкт Інституту спеціальної педагогіки НАПН України “Програмно-методичне забезпечення психолого-педагогічного супроводу навчання дітей з особливими освітніми потребами” (наук. кер. – зав. лабораторії інклюзивного навччання, кандидат пед. наук Коваль Л.В. )

Проєкт Інституту спеціальної педагогіки НАПН України “Науково-методичне забезпечення інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами» (наук. кер. – наук, співробітник лабораторії інклюзивного навчання і Луценко І.В.)

Проєкт “Права дитини в Україні” (Всеукраїнська громадська організація «Жіночий консорціум України» за підтримки організації “Save the Children” (Sweden).

Міжнародна програма “Класна школа” (пілотний проект Міністерства освіти і науки України спільно із Центром громадської освіти Польщі.

2018/2019 н.р.

Проєкт “Демократична школа”

Програма Всеукраїнського фонду “Крок за кроком”

Проєкт “Індекс інклюзії”