Графік гуртків

Print Friendly, PDF & Email
Графік гуртків на 2018/2019 н.р.
Понеділок
Назви гуртків, секцій, студійП.І.Б. керівникаМісце проведенняЧас роботи гуртка
1.Музична школа № 5 (Фортепіано)Левіщенко І.В.Каб. № 40714.15-17.00
2.Музична школа №5 (Теорія музики)Яринко І.М.Каб. № 11214.30-17.30
3.Секція МАН (фольклористика)Кушніренко С. М.Каб. № 41514.10 – 15.10
4.Легка атлетикаПасічник С. В.Спортивний зал15.00-17.00
5.Підготовка учнів до міської спартакіади (волейбол, футбол, баскетбол)Кирилюк В. М.Спортивний зал15.00-16.00
6.Студія образотворчого мистецтва «Творчість»Назаренко О.В.Каб. № 41013.05-16.00
7.Оздоровча аеробіка (молодша група)Мельниченко А.В.

Бикоріз О.М.

Хореографічний кабінет13.30-15.00
8.Хореографічний гурток (середня група)Мельниченко А.В.

Бикоріз О.М.

Хореографічний кабінет15.00-16.30
9.Хореографічний гурток (старша група)Мельниченко А.В.

Бикоріз О.М.

Хореографічний кабінет16.30-18.00
10.Хореографічний гурток (малюки)Мельниченко А.В.

Бикоріз О.М.

Хореографічний кабінет18.00-19.00
11.Туристсько-краєзнавчий гурток «Джура»Марченко О.М.Кабінет обслуговуючої праці15.00-17.00
12.Туристи-краєзнавціНекрасова І.М.Музейна кімната15.00-17.00
Вівторок
Назва гурткаП.І.Б. керівникаМісце проведенняЧас роботи гуртка
1.Євро клуб «Європа+»Поліщук Л.В.Каб. № 40814.10-15.10
2.Цікава фізикаГалюк Н.С.Каб. № 30415.00-17.00
3.Клуб «Патріот»Серган Л.І.Каб. № 40114.15-15.15
4.МАН («Журналістика»)Осипенко Т. М.Каб. № 20114.15-16.15
5.Туристсько-краєзнавчий гурток «Джура»Марченко О.М.Кабінет обслуговуючої праці15.00-17.00
6.Літературна студія «Золотий передзвін»Дідківський В. І.Каб .№ 30215.00-17.00
7.ФутболСлавецький Л. В.Спортивний зал15.00 – 17.00
8.Туристсько-краєзнавчий гурток «Юні туристи»Закшевська Н.М.Спортивний зал15.00-17.00
9.Студія образотворчого мистецтва «Творчість»Назаренко О.В.Каб. №41013.05-16.00
10.Оздоровча аеробіка (молодша група) Мельниченко А.В.

Бикоріз О.М.

Хореографічний кабінет13.30-15.00
11.Хореографічний гурток (середня група)Мельниченко А.В.

Бикоріз О.М.

Хореографічний кабінет15.00-16.30
12.Хореографічний гурток (старша група)Мельниченко А.В.

Бикоріз О.М.

Хореографічний кабінет16.30-18.00
13.Хореографічний гурток (малюки)Мельниченко А.В.

Бикоріз О.М.

Хореографічний кабінет18.00-19.00
14.Туристи-краєзнавціНекрасова І.М.Музейна кімната15.00-18.00

15.

БаскетболІльїн А.Б.БНВО «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня»15.00-17.00
Середа
Назва гурткаП.І.Б. керівникаМісце проведенняЧас роботи гуртка
1.Підготовка учнів до міської спартакіади (волейбол, футбол, баскетбол)Кирилюк В. М.Спортивний зал15.00 – 17.00
2.Вокальний ансамбль «Дзвіночок»Бойко Н.Л.Каб. №11213.15-15.15
3.Літературна студія «Золотий передзвін»Дідківський В.І.Каб.11215.00-17.00
4.Музична школа № 5 (Фортепіано)Ширіна О. О.Каб. № 40713.20-18.30
5.Екологічний гурток «Довкілля»Осадча Т.В.Каб. № 31215.00-17.00
6.Легка атлетикаПасічник С. В.Спортивний зал15.00-17.00
7.ЕрудитПолінога С.Г.Каб. № 41115.00-17.00
8.Цікава фізикаГалюк Н.С.Каб. № 30415.00-17.00
9.Оздоровча аеробіка (молодша група)Мельниченко А.В.

Бикоріз О.М.

Хореографічний кабінет13.30-15.00
10.Хореографічний гурток (середня група)Мельниченко А.В.

Бикоріз О.М.

Хореографічний кабінет15.00-16.30
11.Хореографічний гурток (старша група)Мельниченко А.В.

Бикоріз О.М.

Хореографічний кабінет16.30-18.00
12.Хореографічний гурток (малюки)Мельниченко А.В.

Бикоріз О.М.

Хореографічний кабінет18.00-19.00
13.Туристи-краєзнавціНекрасова І.М.Музейна кімната15.00-17.00
Четвер
Назва гурткаП.І.Б. керівникаМісце проведенняЧас роботи гуртка
1.Вокальний гурток «Дзвіночок»Бойко Н. Л.Каб. № 11213.15 – 15.15
2.Музична школа № 5 (Фортепіано)Левіщенко І. В.Каб. № 40714.15-17.00
3.Екологічний гурток «Екос»Осадча Т. В.Каб. № 31214.30 – 15.30
4.ФутболСлавецький Л. В.Спортивний зал15.00-17.00
5.ЕрудитПолінога С.Г.Каб. № 41115.00-17.00
6. Оздоровча аеробіка (молодша група) Мельниченко А.В.

Бикоріз О.М.

Хореографічний кабінет13.30-15.00
7.Хореографічний гурток (середня група)Мельниченко А.В.

Бикоріз О.М.

Хореографічний кабінет15.00-16.30
8.Хореографічний гурток (старша група)Мельниченко А.В.

Бикоріз О.М.

Хореографічний кабінет16.30-18.00
9.Хореографічний гурток (малюки)Мельниченко А.В.

Бикоріз О.М.

Хореографічний кабінет18.00-19.00
10.Туристи-краєзнавціНекрасова І.М.Музейна кімната15.00-17.00
11.БаскетболІльїн А.Б.БНВО «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня»15.00-17.00
П’ятниця
Назва гурткаП.І.Б. керівникаМісце проведенняЧас роботи гуртка
1.Екологічний гурток «Довкілля»Осадча Т.В.Каб. № 31214.15-16.15
2.Легка атлетикаПасічник С. В.Спортивний зал15.00-17.00
3.Туристсько-краєзнавчий гурток «Юні туристи»Закшевська Н.М.Спортивний зал16.00-18.00
4.Музична школа №5 (фортепіано)Ширіна О.О.Каб. № 40713.20-18.30
5.МАН («Журналістика»)Остапенко О.О.Каб. № 20114.15-16.15
6.Хореографічний гурток (середня група) Мельниченко А.В.

Бикоріз О.М.

Хореографічний кабінет13.30-15.00
7.Оздоровча аеробіка (молодша група)Мельниченко А.В.

Бикоріз О.М.

Хореографічний кабінет15.00-16.30
8.Хореографічний гурток (старша група)Мельниченко А.В.

Бикоріз О.М.

Хореографічний кабінет16.30-18.00
9.Хореографічний гурток (малюки)Мельниченко А.В.

Бикоріз О.М.

Хореографічний кабінет18.00-19.00
Субота
Назва гурткаП.І.Б. керівникаМісце проведенняЧас роботи гуртка
1.Музична школа № 5 (фортепіано)Ширіна О.О.Каб. №4079.20-14.45
2.МАН («Журналістика»)Остапенко О.О.Каб.№ 2019.30-11.30
3.Студія образотворчого мистецтва «Творчість»Назаренко О.В.Каб. №41010.00-12.00
4.БаскетболІльїн А.Б.БНВО «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня»15.00-17.00
5.ФутболСлавецький Л.В.Спортивний зал9.00-11.00
6.ФутболСтаринський М.І.Спортивний зал11.00-12.00
Неділя
Назва гурткаП.І.Б. керівникаМісце проведенняЧас роботи гуртка

1.

ФутболСтаринський М.І.Спортивний зал15.00-17.00