Стоп булінг

Урок “Стоп булінг” для учнів 9-11 класів

Наліпки

Нормативно-правова база Стопбулінг

Наказ Департаменту освіти і науки від 11.01.2019р. №09 “Про запобігання булінгу в системі освіти Київської області”

Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)”

Рекомендації для закладів освіти щодо застосування норм Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)» від 18 грудня 2018 р. № 2657-VIII

Постанова від 22 серпня 2018 р. № 658 “Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі”

Інші документи