Досягнення учнів

Переможці та призери олімпіад

2019/2020 н.р.

  • Кузнєцова Валерія, 9 клас, ІІ місце з правознавства, вчитель Павленко А.І.
  • Рудійко Анастасія, 10 клас, ІІ місце з екології
  • Зорич Анна, 11 клас, ІІІ місце з історії, вчитель Павленко А.І.
  • Кузнєцова Валерія, 9 клас, ІІІ місце з історії, вчитель Павленко А.І.

2018/2019 н.р.

  • Момотюк Ілля, 9 клас, ІІІ місце з англійської мови, вчитель Ковальчук О.Г. (міський етап)
  • Однорог Анна, 10 клас, ІІІ місце з історії, вчитель Ковальчук О.Г. (міський етап)
  • Зорич Анна, 10 клас, ІІІ місце з правознавства, вчитель Павленок А.І. (міський етап)
  • Тищенко Григорій, 10 клас, ІІ місце з інформаційних технологій, вчитель Андрєєв Д.Г. (міський етап)
  • Хілик Крістіна, 11 клас, ІІІ місце з інформаційних технологій, вчитель Андрєєв Д.Г. (міський етап)

2017/2018 н.р.

  • Зорич Анна, 9 клас, ІІІ місце з правознавства, вчитель Павленко А.І. (міський етап)
  • Смоляренко Михайло, 9 клас, ІІІ місце з математики, вчитель Музичук Л.Ф. (міський етап)
  • Шаманська Аліна, 9 клас, ІІІ місце з німецької мови, вчитель Богінська Л.П. (міський етап)
  • Кутова Ліза, 8 клас, ІІІ місце з української мови та літератури, вчитель Стаднюк І.І. (міський етап)
  • Однорог Анна, 9 клас, ІІ місце з біології, вчитель Осадча Т.В. (міський етап)
  • Коляска Анастасія, 7 клас, ІІ місце із зарубіжної літератури, вчитель Полінога С.Г. (міський етап)
  • Коломієць Дарія, 8 клас, ІІІ місце із французької мови, вчитель Юхимець Т.В. (міський етап)

2016/2017 н.р.

  • Вовна Анастасія, 11 клас, ІІІ місце з обслуговуючої праці, вчитель Марченко О.М. (міський етап)
  • Петрук Юлія, 10 клас, ІІІ місце з англійської мови, вчитель Дмитренко Р.Я. (міський етап)
  • Поляруш Анлрій, 9 клас, ІІ місце з біології, вчитель Літова В.С. (міський етап)
  • Зорич Анна, 8 клас, ІІІ місце з історії, вчитель Павленко А.І. (міський етап)
  • Кашуба Влада, 7 клас, ІІІ місце з хімії, вчитель Гриб Н.М. (міський етап)
  • Смоляренко Михайло, 8 клас, ІІ місце з хімії, вчитель Гриб Н.М. (міський етап)
  • Ерлецкіс Дарина, 10 клас, ІІІ місце з правознавства, вчитель Павленко А.І. (міський етап)
  • Груленко Олег, 11 клас, ІІ місце з фізики, вчитель Галюк Н.С. (міський етап)
  • Груленко Олег, 11 клас, ІІІ місце з економіки, вчитель Ніколайчук Л.П. (міський етап)

2015/2016 н.р.

  • Груленко Олег, 10 клас, І місце з фізики, вчитель Галюк Н.С.
  • Груленко Олег, 10 клас,  ІІ місце з правознавства, вчитель Павленко А.І.
  • Кирута Юрій, 11 клас, ІІ місце з математики, вчитель Сосновська Ю.В.
  • Сердюк Анна,  11 клас, ІІІ місце з біології, вчитель Осадча Т.В.
  • Сердюк Анна,  11 клас, ІІІ місце з української мови, вчитель Яременко О.І.
  • Сердюк Анна, 11 клас, ІІІ місце з історії, вчитель Павленко А.І.
  • Зорич Анна, 7 клас, ІІІ місце з хімії, вчитель Гриб Н.М.

Переможці та призери МАН

2019/2020 н.р.

2018/2019 н.р.

  • Васільєв Роман, 10 клас ІІІ місце у ІІ етапі в секції з археології (міський етап), вчитель Павленко А.І.
  • Однорог Анна, 10 клас, ІІІ місце (міський етап), І місце (обласний етап) в секції метеорологія, вчитель Ніколайчук Л.П.

2017/2018 н.р.

  • Шаманська Аліна, 9 клас, ІІІ місце у ІІ етапі із мовознавства (німецька мова), вчитель Богінська Л.П.

2016/2017 н.р.

  • Однорог Анна, 8 клас, ІІІ місце (міський етап), ІІІ місце (Всеукраїнський етап) у номінації “Еколог-Юніор” Всеукраїнського конкурсу “МАН Юніор Дослідник -2017”, вчитель Ніколайчук Л.П.
  • Груленко Олег, 11 клас, ІІ місце (міський етап) з предмету Історичне краєзнавство, вчитель Гейко Д.П.

2015/2016 н.р.

  • Груленко Олег, 10 клас, ІІІ місце з експерементальної фізики, вчитель Галюк Н.С.
  • Сердюк Анна,  11 клас, ІІ місце з охорони довкілля, вчитель Осадча Т.В.
  • Пересунько Олександра, 9 клас, ІІІ місце з етнології, вчитель Кушніренко С.М.

Переможці інших конкурсів

2019/2020 н.р.

  • 6 клас, ІІІ місце у ІІ етапі X Міжнародному конкурсі учнівської і студентської творчості ім. Т.Г.Шевченка
  • 6 клас, ІІІ місце у ІІ етапі ХХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика

2018/2019 н.р.

  • Зорич Анна, 10 клас, ІІІ місце у ІІ етапі VIII Міжнародному конкурсі учнівської і студентської творчості ім. Т.Г.Шевченка
  • Саранчук Дарина, 5 клас, ІІІ місце у ІІ етапі ХIХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика
  • Іщенко Софія, 7 клас, ІІІ місце у ІІ етапі ХIХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика
  • Сидоренко Роман, 4 клас, ІІІ місце у ІІ етапі ХIХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика
  • Бутовенко Олександра, 6 клас, І місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу «Об’єднаймося брати мої»
  • Білоус Марина, 7 клас, ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу «Об’єднаймося брати мої»
  • Марченко Олександр, Кушніренко Тетяна, 10 клас, І місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу «Об’єднаймося брати мої»
  • Бутовенко Олександра, 6 клас, ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу «Об’єднаймося брати мої»
  • Кушніренко Тетяна, 10 клас, ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу «Об’єднаймося брати мої»
  • Головань Олександр, 7 клас, І місце у міському конкурсі «Вітальна листівка»
  • Бадзюх Вероніка, 7 клас, ІІІ місце у міському конкурсі «Вітальна листівка»
  • Саранчук Дарина, 7 клас, ІІІ місце у міському конкурсі «Вітальна листівка»

2017/2018 н.р.

  • Ерлецкіс Дарина, 11 клас, ІІІ місце у ІІ етапі VII Міжнародному конкурсі учнівської і студентської творчості ім. Т.Г.Шевченка

2016/2017 н.р.

  • Команда «Ерудит» (капітан команди Груленко Олег, 11 клас) посідала І,ІІ,ІІІ місця в міських брейн-рингах
  • Зорич Анна, 8 клас, вихованка літературної студії «Золотий передзвін», (керівник Дідківський В.І.) видала дві збірки власних поетичних творів
  • Загородня Анна, 10 клас, керівник Гейко Д.П., ІІІ місце ХІІ філософських читань імені П.Лебединцева
  • Вокальний ансамбль «Дзвіночок», керівник Бойко Н.Л., переможець міського конкурсу «Музичний Сонях»
  • Зразковий хореографічний колектив «Колорит», керівники Бикоріз О.М., Мельніченко А.В., І місце у Міжнародному фестивалі-конкурсі хореографії «Day of the Dance»
  • Зразковий хореографічний колектив «Колорит», керівники Бикоріз О.М., Мельніченко А.В., ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі хореографії «Супер-діти»
  • Зразковий хореографічний колектив «Колорит», керівники Бикоріз О.М., Мельніченко А.В., перемога у Всеукраїнському фестивалю танцю «Кришталевий черевичок»
  • Зузенков Владислав, 10 клас, Чемпіон Європи з професійного елітного бою
  • Зузенков Владислав, 10 клас, Чемпіон України з фрі-файту
  • Зузенков Владислав, 10 клас, срібний призер України з рукопашного бою
  • Пашаєв Ільяс, 5 клас, бронзовий призеро чемпіонату України з фрі-файту
  • Пашаєв Ільяс, 5 клас, чемпіон України з рукопашного бою
  • Вірда Назар, Зузенков Єгор, Кубарський Богдан – чемпіони міста з рукопашного бою;
  • Команда футболістів у чемпіонаті «Рух Молоді» зайняла ІІІ місце