Видавнича діяльність

Створено у закладі й інформаційно-методичні умови для педагогічних працівників для поширення власного педагогічного досвіду через публікації у фахових виданнях, розробка інноваційних, програм й авторського навчально-методичного забезпечення, реалізується видавнича діяльність.

2018/2019 н.р.

Затверджені НМЦ УОН БМР

Кирилюк В.М. Навчальна програма з рукопашного бою для учнів основної групи (12-14 років)

Юхимець Т.О. Навчальна програма з факультативного курсу “Французька мова: крок за кроком. 2-й рік навчання”

Осипенко Т.М., Бараненко Л.К. Збірник «Творчі завдання з української мови 2 клас»

Затверджені Київським обласним інститутом неперервної освіти педкадрів

2017/2018 н.р.

Затверджені НМЦ УОН БМР

Кайзерова Н.А. Збірник диктантів “Диктанти з української мови для учнів школи І ступеня”

Юхимець Т.О. Збірник “Ігри на уроках французької мови”

Упорядник Поліщук Л.В. Навчально-методичний посібник “Шкільний євроклуб «Європа +”

Головань О.О., Ковальчук О.Г., Лазоренко А.М. Збірник “10 днів навколо світу» (для роботи в англомовних таборах)”

Ніколайчук Л.П. Збірник “Тестові завдання з географії. 8 клас”

Стаднюк І.І. Навчально-методичний посібник “Упровадження компетентнісних освітніх технологій навчання на уроках української мови та літератури”

Поліщук Л.В., Підопригора І.В. Навчально-методичний збірник “Reading is fun”

2016/2017 н.р.

Затверджені НМЦ УОН БМР

Богінська Л.П. Навчальний посібник “Вивчати німецьку – цікаво!”

Богінська Л.П. Навчальний посібник “Молодь.Школа.Громада”

Гріневич Ж.В. Матеріали з досвіду роботи «Соціальна адаптація та інтеграція в суспільство дітей з особливими освітніми потребами шляхом організації їх навчання в загальноосвітніх навчальних закладах»

Чувпіліна Г.В. Матеріали з досвіду роботи “Організація навчально-виховного процесу в класі з інклюзивною формою навчання”

До уваги батьків першокласників