29 січня – День пам’яті героїв Крут

29 січня – День пам’яті героїв Крут. Український народ щороку вшановує пам’ять молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути. На виконання доручення Адміністрації Президента України в Київській області розпочинається інформаційна кампанія “Вони боролися, щоб ми перемогли!”. Відзначення Дня пам’яті Героїв Крут цього року є частиною великої інформаційної кампанії до 25-річчя Незалежності України.

Суверенній державі, яка утворилась під час Української революції 1917-1921 років та опинилася віч-на-віч із зовнішніми й внутрішніми ворогами, не судилося вистояти. Це призвело до величезної трагедії, бо у наступні десятиліття комуністичний режим червоним терором, голодоморами, репресіями, депортаціями винищив мільйони українців. А далі брехнею та лицемірством намагався утримати нас у покорі. Але не утримав.

Завдяки всенародній єдності та солідарності світової спільноти нині ми даємо рішучу відсіч новій ворожій агресії. За утвердження ідеалів незалежності та державності проти імперської навали виступили кращі сини Українського народу – гідні нащадки героїв минулого. Честь їм і шана! Наші воїни на Сході сьогодні де-факто завершують ту справу, яку розпочали їхні ровесники майже 100 років тому. Отож, вічна пам’ять тим, хто загинув під Крутами та тим молодим бійцям, які віддали своє життя задля кращого майбутнього України в зоні АТО.

Перейти до вмісту