Проєкти та напрями діяльності закладу

Проєкти у закладі дозволяють нашим учням, педагогічному колективу постійно розвиватися, удосконалювати свою майстерність, вчитися протягом життя, займатися сомоосвітою, бути ерудованими та готовими до інновацій.

2020/2021 н.р.

2019/2020 н.р.

• «Соціальна адаптація та інтеграція в суспільство дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку шляхом запровадження їх інклюзивного навчання»
  • Програма Всеукраїнського фонду «Крок за кроком»
  • Проєкт «Індекс інклюзії»
  • Навчання за програмами «Сервіси Google у професійній діяльності вчителя»
  • Науково-педагогічний проєкт «Інтелект України»
  • Апробація навчальної літератури
  • Програма «Сприяння просвітницькій роботі «рівний-рівному» серед молоді України щодо здорового способу життя»
  • Програма «Родинна твердиня» (спільно із Всеукраїнською громадською організацією «Міжнародний шкільний проект»)
  • Проєкт «Школа проти СНІДу»
  • Проєкт «Освіта для стійкого розвитку в дії»
  • Проєкт «Медіація однолітків»
  • Проєкт «Науково-організаційне забезпечення профілактики ВІЛ/СНІДу через систему освіти»
  • Програма з організації роботи з розв’язання проблеми насильства у школі «Безпечна школа» (спільно з ВГО «Жіночий  консорціум України» та Шведською громадською організацією «Save the Children»)
  • Проєкт Інституту спеціальної педагогіки НАПН України «Програмно-методичне забезпечення психолого-педагогічного супроводу навчання дітей з особливими потребами»
  • Проєкт Інституту спеціальної педагогіки НАПН України «Науково-методичне забезпечення  інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами»
  • Проєкти «Громадянин», «Слідами історії» (Всеукраїнської асоціації «Нова Доба»)
  • Проєкт «Права дитини в Україні» (спільно з ВГО «Жіночий консорціум України»)
  • Проєкт «Інтеграція через діалог» (у партнерстві з ГО «УМНІЦ» та за підтримки Європейського Союзу)
  • Проєкт «Організація роботи учнівського самоврядування» (спільно з ВГО «Жіночий консорціум України»)
  • Проєкт «EdProfi» (мультимедійна навчально-освітня система) KM MEDIA
  • Проєкт «Школа успішного менеджера освіти» (в рамках польсько українського освітнього проекту «Інноваційний університет і лідерство. Фаза IV: комунікаційні стратегії та відносини університет – школа»)
  • Проєкт  «Розвиток  громадянських  компетентностей в Україні -DOCCU» швейцарсько-український проєкт
  • Всеукраїнський екологічний проєкт «Кліматичні краплі»
  • Всеукраїнський проєкт «Формування та оцінювання громадянських компетентностей в освітньому процесі на рівні базової середньої освіти»

2018/2019 н.р.

2017/2018 н.р.

2016/2017 н.р.

• Проєкт “Школа з підготовки координаторів Шкільної Служби Порозуміння”
  • Проєкт “Науково-організаційне забезпечення профілактики ВІЛ / СНІДу через систему освіти”
  • Проєкт “Організація роботи з розв’язання проблеми насильства школі” (Всеукраїнська громадська організація “Жіночий консорціум України” за підтримки організації “Save the Children” (Sweden)
  • Проект “Інтеграція через діалог. Мережа освітніх Центрів для дітей, які постраждали від військових дій на Сході України та анексії Криму” (за підтримки Європейського союзу)
  • Проєкт Інституту спеціальної педагогіки НАПН України “Програмно-методичне забезпечення психолого-педагогічного супроводу навчання дітей з особливими освітніми потребами” (наук. кер. – зав. лабораторії інклюзивного навччання, кандидат пед. наук Коваль Л.В. )
  • Проєкт Інституту спеціальної педагогіки НАПН України “Науково-методичне забезпечення інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами» (наук. кер. – наук, співробітник лабораторії інклюзивного навчання і Луценко І.В.)
  • Проєкт “Права дитини в Україні” (Всеукраїнська громадська організація «Жіночий консорціум України» за підтримки організації “Save the Children” (Sweden).
  • Міжнародна програма “Класна школа” (пілотний проект Міністерства освіти і науки України спільно із Центром громадської освіти Польщі.
  • Науково-педагогічний проєкт “Інтелект України”