Проєкти та напрями діяльності закладу

Проєкти у закладі дозволяють нашим учням, педагогічному колективу постійно розвиватися, удосконалювати свою майстерність, вчитися протягом життя, займатися сомоосвітою, бути ерудованими та готовими до інновацій.

2018/2019 н.р.

2017/2018 н.р.

2016/2017 н.р.

• Проєкт “Школа з підготовки координаторів Шкільної Служби Порозуміння”
  • Проєкт “Науково-організаційне забезпечення профілактики ВІЛ / СНІДу через систему освіти”
  • Проєкт “Організація роботи з розв’язання проблеми насильства школі” (Всеукраїнська громадська організація “Жіночий консорціум України” за підтримки організації “Save the Children” (Sweden)
  • Проект “Інтеграція через діалог. Мережа освітніх Центрів для дітей, які постраждали від військових дій на Сході України та анексії Криму” (за підтримки Європейського союзу)
  • Проєкт Інституту спеціальної педагогіки НАПН України “Програмно-методичне забезпечення психолого-педагогічного супроводу навчання дітей з особливими освітніми потребами” (наук. кер. – зав. лабораторії інклюзивного навччання, кандидат пед. наук Коваль Л.В. )
  • Проєкт Інституту спеціальної педагогіки НАПН України “Науково-методичне забезпечення інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами» (наук. кер. – наук, співробітник лабораторії інклюзивного навчання і Луценко І.В.)
  • Проєкт “Права дитини в Україні” (Всеукраїнська громадська організація «Жіночий консорціум України» за підтримки організації “Save the Children” (Sweden).
  • Міжнародна програма “Класна школа” (пілотний проект Міністерства освіти і науки України спільно із Центром громадської освіти Польщі.
  • Науково-педагогічний проєкт “Інтелект України”

м. Біла Церква, вул. Польова, 70