Досягнення учнів

Досягнення учнів. Учні нашого закладу є активними учасниками та переможцями олімпіад, МАН, різноманітних конкурсів та турнірів.

Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових предметів — це різновид інтелектуальних змагань на освітньому просторі України, покликаний заохотити учнівську молодь до вивчення окремих предметів.

Досягнення учнів

Мала Академія наук України — освітня система, яка забезпечує організацію і координацію науково-дослідницької діяльності учнів, створює умови для їх інтелектуального, духовного, творчого розвитку та професійного самовизначення, сприяє нарощуванню наукового потенціалу країни.

Переможці та призери олімпіад

2019/2020 н.р.

Міський етап олімпіад

Кузнєцова Валерія, 9 клас, ІІ місце з правознавства, вчитель Павленко А.І.
Рудійко Анастасія, 10 клас, ІІ місце з екології
Зорич Анна, 11 клас, ІІІ місце з історії, вчитель Павленко А.І.
Кузнєцова Валерія, 9 клас, ІІІ місце з історії, вчитель Павленко А.І.

2018/2019 н.р.

Міський етап олімпіад

Момотюк Ілля, 9 клас, ІІІ місце з англійської мови, вчитель Ковальчук О.Г.
Однорог Анна, 10 клас, ІІІ місце з історії, вчитель Ковальчук О.Г.
Зорич Анна, 10 клас, ІІІ місце з правознавства, вчитель Павленок А.І.
Тищенко Григорій, 10 клас, ІІ місце з ІТ, вчитель Андрєєв Д.Г.
Хілик Крістіна, 11 клас, ІІІ місце з ІТ, вчитель Андрєєв Д.Г.

2017/2018 н.р.

Міський етап олімпіад

Зорич Анна, 9 клас, ІІІ місце з правознавства, вчитель Павленко А.І.
Смоляренко Михайло, 9 клас, ІІІ місце з математики, вчитель Музичук Л.Ф.
Шаманська Аліна, 9 клас, ІІІ місце з німецької мови, вчитель Богінська Л.П.
Кутова Ліза, 8 клас, ІІІ місце з української мови та літератури, вчитель Стаднюк І.І.
Однорог Анна, 9 клас, ІІ місце з біології, вчитель Осадча Т.В.
Коляска Анастасія, 7 клас, ІІ місце із зарубіжної літератури, вчитель Полінога С.Г.
Коломієць Дарія, 8 клас, ІІІ місце із французької мови, вчитель Юхимець Т.В.

2016/2017 н.р.

Міський етап олімпіад

Вовна Анастасія, 11 клас, ІІІ місце з обслуговуючої праці, вчитель Марченко О.М.
Петрук Юлія, 10 клас, ІІІ місце з англійської мови, вчитель Дмитренко Р.Я.
Поляруш Андрій, 9 клас, ІІ місце з біології, вчитель Літова В.С.
Зорич Анна, 8 клас, ІІІ місце з історії, вчитель Павленко А.І.
Кашуба Влада, 7 клас, ІІІ місце з хімії, вчитель Гриб Н.М.
Смоляренко Михайло, 8 клас, ІІ місце з хімії, вчитель Гриб Н.М.
Ерлецкіс Дарина, 10 клас, ІІІ місце з правознавства, вчитель Павленко А.І.
Груленко Олег, 11 клас, ІІ місце з фізики, вчитель Галюк Н.С.
Груленко Олег, 11 клас, ІІІ місце з економіки, вчитель Ніколайчук Л.П.

2015/2016 н.р.

Міський етап олімпіад

Груленко Олег, 10 клас, І місце з фізики, вчитель Галюк Н.С.
Груленко Олег, 10 клас,  ІІ місце з правознавства, вчитель Павленко А.І.
Кирута Юрій, 11 клас, ІІ місце з математики, вчитель Сосновська Ю.В.
Сердюк Анна,  11 клас, ІІІ місце з біології, вчитель Осадча Т.В.
Сердюк Анна,  11 клас, ІІІ місце з української мови, вчитель Яременко О.І.
Сердюк Анна, 11 клас, ІІІ місце з історії, вчитель Павленко А.І.
Зорич Анна, 7 клас, ІІІ місце з хімії, вчитель Гриб Н.М.

Переможці та призери МАН

2018/2019 н.р.

Васильєв Роман, 10 клас, ІІІ місце у ІІ етапі в секції з археології (міський етап), вчитель Павленко А.І.
Однорог Анна, 10 клас, ІІІ місце (міський етап), І місце (обласний етап) у секції метеорологія, вчитель Ніколайчук Л.П.

2017/2018 н.р.

Шаманська Аліна, 9 клас, ІІІ місце у ІІ етапі із мовознавства (німецька мова), вчитель Богінська Л.П.

2016/2017 н.р.

Однорог Анна, 8 клас, ІІІ місце (міський етап), ІІІ місце (Всеукраїнський етап) у номінації “Еколог-Юніор” Всеукраїнського конкурсу “МАН Юніор Дослідник -2017”, вчитель Ніколайчук Л.П.
Груленко Олег, 11 клас, ІІ місце (міський етап) з предмету Історичне краєзнавство, вчитель Гейко Д.П.

2015/2016 н.р.

Груленко Олег, 10 клас, ІІІ місце з експерементальної фізики, вчитель Галюк Н.С.
Сердюк Анна,  11 клас, ІІ місце з охорони довкілля, вчитель Осадча Т.В.
Пересунько Олександра, 9 клас, ІІІ місце з етнології, вчитель Кушніренко С.М.

Переможці інших конкурсів

2019/2020 н.р.

Саранчук Дарина, 6 клас, ІІІ місце у ІІ етапі ХХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика, вчитель Соболь Л.М.
Зорич Анна, 11 клас, ІІІ місце у ІІ етапі ІX Міжнародному конкурсі учнівської і студентської творчості ім. Т.Г.Шевченка, вчитель Яременко О.І.
Саранчук Дарина, 6 клас, І місце у ІІ етапі ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням «Об’єднаймося ж, брати мої!» у номінації Образотворче мистецтво, вчитель Орленко О.С.
Рудійко Анастасія, 10 клас, ІІ місце у ІІ етапі ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням «Об’єднаймося ж, брати мої!» у номінації Література, вчитель Дідківський В.І.
Бутовенко Олександра, 7 клас, ІІІ місце у ІІ етапі ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням «Об’єднаймося ж, брати мої!» у номінації Література, вчитель Дідківський В.І.
Саранчук Дарина, 6 клас, І місце на міському етапі Всеукраїнського конкурсу «Вітальна листівка»
Рудійко Анастасія, 10 клас, ІІ місце у Всеукраїнському поетичному конкурсі «Білий голуб», Диплом НАУ
Бутовенко Олександра, 7 клас, ІІІ місце у Всеукраїнському поетичному конкурсі «Білий голуб», Диплом НАУ

2018/2019 н.р.

Зорич Анна, 10 клас, ІІІ місце у ІІ етапі VIII Міжнародному конкурсі учнівської і студентської творчості ім. Т.Г.Шевченка
Саранчук Дарина, 5 клас, ІІІ місце у ІІ етапі ХIХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика
Іщенко Софія, 7 клас, ІІІ місце у ІІ етапі ХIХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика
Сидоренко Роман, 4 клас, ІІІ місце у ІІ етапі ХIХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика
Бутовенко Олександра, 6 клас, І місце у ІІ етапі, ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу «Об’єднаймося брати мої»
Білоус Марина, 7 клас, ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу «Об’єднаймося брати мої»
Марченко Олександр, Кушніренко Тетяна, 10 клас, І місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу «Об’єднаймося брати мої»
Бутовенко Олександра, 6 клас, ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу «Об’єднаймося брати мої»
Кушніренко Тетяна, 10 клас, ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу «Об’єднаймося брати мої»
Головань Олександр, 7 клас, І місце на міському етапі Всеукраїнського конкурсу «Вітальна листівка»
Бадзюх Вероніка, 7 клас, ІІІ місце на міському етапі Всеукраїнського конкурсу «Вітальна листівка»
Саранчук Дарина, 7 клас, ІІІ місце на міському етапі Всеукраїнського конкурсу «Вітальна листівка»

2017/2018 н.р.

Ерлецкіс Дарина, 11 клас, ІІІ місце у ІІ етапі VII Міжнародному конкурсі учнівської і студентської творчості ім. Т.Г.Шевченка

2016/2017 н.р.

Команда «Ерудит» (капітан команди Груленко Олег, 11 клас) посідала І,ІІ,ІІІ місця в міських брейн-рингах
Зорич Анна, 8 клас, вихованка літературної студії «Золотий передзвін», (керівник Дідківський В.І.) видала дві збірки власних поетичних творів
Загородня Анна, 10 клас, керівник Гейко Д.П., ІІІ місце ХІІ філософських читань імені П.Лебединцева
Вокальний ансамбль «Дзвіночок», керівник Бойко Н.Л., переможець міського конкурсу «Музичний Сонях»
Зразковий хореографічний колектив «Колорит», керівники Бикоріз О.М., Мельніченко А.В., І місце у Міжнародному фестивалі-конкурсі хореографії «Day of the Dance»
Зразковий хореографічний колектив «Колорит», керівники Бикоріз О.М., Мельніченко А.В., ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі хореографії «Супер-діти»
Зразковий хореографічний колектив «Колорит», керівники Бикоріз О.М., Мельніченко А.В., перемога у Всеукраїнському фестивалю танцю «Кришталевий черевичок»
Зузенков Владислав, 10 клас, Чемпіон Європи з професійного елітного бою
Зузенков Владислав, 10 клас, Чемпіон України з фрі-файту
Зузенков Владислав, 10 клас, срібний призер України з рукопашного бою
Пашаєв Ільяс, 5 клас, бронзовий призер чемпіонату України з фрі-файту
Пашаєв Ільяс, 5 клас, чемпіон України з рукопашного бою
Вірда Назар, Зузенков Єгор, Кубарський Богдан – чемпіони міста з рукопашного бою;
Команда футболістів у чемпіонаті «Рух Молоді» зайняла ІІІ місце

м. Біла Церква, вул. Польова, 70

Перейти до вмісту