Умови прийому і зарахування учнів

Вакантні місця для зарахування до 1 класу на 2019/2020 н.р.

Список учнів, зарахованих до 1 класу БНВО “ЗОШ №15-ДЮСОК” на 2019/2020 н.р.

За умови надходження заяв до 1 класу у кількості, що перевищує кількість вільних місць, проводиться жеребкування.

Прийом документів з 01 квітня 2019 р. по 31 травня 2019 р.

Необхідні документи:

1. Заява.
2. Свідоцтво про народження дитини (копія).
3. Медичні довідки:
– Форма № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»;
– Форма № 063/о «Картка профілактичних щеплень» (Згідно наказу МОЗ України № 111-01/126 від 26.04.2018 р.).
4. Паспорт особи, котра надає заяву (для пред’явлення).
5. Документ, що засвідчує реєстрацію чи проживання в мікрорайоні школи.

Дні прийому документів:

Понеділок – п’ятниця з 8:30 до 16:00,
каб. № 104, приймальня директора

Порядок зарахування учнів до 1 класу

Зарахування до закладу освіти здійснюється на підставі наступних поданих документів:

• заяви одного з батьків дитини, до якої додаються:
    • копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);
    • оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»,
    • у разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви можуть додаватися оригінал або копія висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації.

Список учнів зарахованих до 1 класу БНВО “ЗОШ №15-ДЮСОК” на 2018/2019 н.р.