Умови прийому і зарахування учнів

Вакантні місця для зарахування до 1 класу на 2018/2019 н.р.

У наявності 2 місця (станом на 01.06.2018 р.)

Порядок зарахування учнів до 1 класу

Зарахування до закладу освіти здійснюється на підставі наступних поданих документів:

• заяви одного з батьків дитини, до якої додаються:
    • копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);
    • оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»,
    • у разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви можуть додаватися оригінал або копія висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації.

За умови надходження заяв до 1 класу у кількості, що перевищує кількість вільних місць, проводиться жеребкування.

Список учнів зарахованих до 1 класу БНВО “ЗОШ №15-ДЮСОК” на 2018/2019 н.р.