День прощання у таборі Світанок

Ось і скінчив свою роботу літній пришкільний табір з денним перебуванням «Світанок» при БНВО «ЗОШ №15-ДЮСОК». Впродовж 14 днів вихованці табору брали участь у виховних заходах, конкурсах, вікторинах. Дозвілля було насичене цікавими екскурсіями до селищної бібліотеки, шкільного музею, походами до парку, кінотеатр.

На закінчення діти висловили свої враження від перебування в таборі, створили колажі на тему «Табір, прощавай!» та виявили бажання наступного року знову відвідати наш табір.

Здається, що сонце сьогодні усюди. Ллється гарячим золотом з гори, просочується крізь листя дерев, вкриває шоколадною засмагою дітлахів, малює ластовиння на їх веселих личках. Бо червень надворі – перший місяць канікул, сонця і щедрот.

21 червня книгозбірня №3 перетворилася на бібліомайстерню «Літні промінці на книжковій сторінці». Відпочиваючі містечок табору «Світанок» створили гарну локацію для відпочинку, перетворившись на «квіти та промінці» рухливої гри. Бавлячись школярі навчилися виготовляти саморобки, розфарбовували розмальовки з кумедними казковими героями, познайомилися з книгами та журналами, які допоможуть урізноманітнити літній відпочинок, створивши унікальні та корисні речі своїми руками. Бо лиш улітку такенні канікули – нудьгувати й журитися ніколи!

Під час занять англійської мови діти виготовляли колажі із фруктів та овочів, складали цікаві розповіді та презентації.

Сьогодні в таборі відбувся святковий концерт, присвячений закриттю табірної зміни «Табір, прощавай!», а ще до вихованців табору завітав ляльковий театр «Фантазія», що працює на базі ЦТДЮ «Соняшник», який показав дітям виставу «В ніч на Івана Купала». По закінченні концерту вихованців табору чекала яскрава та запальна дискотека.
Начальник табору Богінська Л.П. вручила грамоти вихованцям за активну участь у змаганнях та конкурсах, а також побажали гарного відпочинку влітку.

Перейти до вмісту