День Розумника у таборі “Світанок”

18 червня в таборі розпочався ранковою зарядкою.

Після смачного та поживного сніданку для вихованців табору були проведені змагання з армреслінгу.

Потім вони розподілились по заняттях: музичне, творче, майстер- клас в техніці «Орігамі», заняття з англійської мови та арт-терапія. Особливої уваги заслуговують заняття з арт-терапії. Вихованці табору, які прийшли на заняття, мали змогу виплеснути всі накопиченні переживання і емоції через художнє самовираження. Саме малювання дає можливість зняти стрес, тривогу, скорегувати свій внутрішній стан, а ще є чудовим способом самопізнання. При цьому необов’язково творити шедеври, головне – привести свій емоційний стан в рівновагу.

По обіді вихованці табору займалися в гуртку «Умілі руки», відвідали ігро-ленд «Цікавий, розумний ,творчий» та природничу годину, на якій дізналися про вплив Світового океану на зміни в погоді та механізм колообігу води. Неймовірний мікс пригод, чародійств і детективів для містечка «Сонячне» сьогодні представили бібліотекарі із КЗ БМР «Білоцерківська ЦБС» бібліотека-філія №3 . Вихованці табору познайомилися з книгами А. Кокотюхи, І. Будза, В. Рутківського, З. Мензатюк, С.Дерманського. Т.Вульфа, П.Треверс, А.Ліндгрен, Д.Стронга, Е.Рауда. Діти розповіли, які книги вони вже читали і які хочуть прочитати.

Хлопчики та дівчатка прослухали твори, що будуть вивчати по шкільній програмі: китайську народну казку «Пензлик Маляна», уривок з повісті геніальної фінської письменниці Т.Янсон «Країна Мумі-тролів» та переглянули мультфільм за мотивами цього твору. Пізнайки впевнилися, що цікаво відпочивати читаючи та творити справжні дива здатне тільки добре та любляче серце.

Масу задоволення отримують вихованці табору від занять з англійської мови. Протягом занять діти розгадують кросворди, грають у ігри, співають пісень, переглядають фільми повчального характеру та виготовляють колажі.

Закінчився день конкурсною програмою «Караоке у Світанку».