День українського добровольця

День українського добровольця – свято, що відзначається в Україні 14 березня. Для учнів нашого закладу цей день розпочався з покладання квітів та вшанування пам’яті загиблих воїнів АТО на Алеї Героїв. А далі для учнів закладу були влаштовані зустрічі з героями-добровольцями, зустрічі незабутні, вражаючі, повні емоцій та сліз, було багато запитань та відповідей, перегляд мозаїки історій «Як ми стали добровольцями», яка показала дітям, як змінюється Україна, гостро відкриваючи соціальні феномени та сучасні проблеми нашої країни.

Висловлюємо щиру вдячність добровольцям, які залишили свої справи та знайшли час поспілкуватись з молодим поколінням, якому не байдужа доля рідної країни: Бабенку Володимиру, Блінову Ігорю, Бондар Сергію, Голик Віталію, Гордієнку Володимиру, Полусмаку Андрію, Мойсеюку Євгену.