До нас у гості завітай, книгу з святом завітай. А. Костецький

Анатолій Костецький … Це улюбленець дітвори. Він служив дитячій літературі більше 30 років і за цей час встиг подарувати дітям понад 50 художніх творів. Ті книги – це велике художнє Дитяче містечко, у якому живуть хлопчики та дівчатка, як і в житті, з найрізноманітнішими характерами. Письменник умів розмовляти зі своїми малими читачами про складні життєві проблеми з повною серйозністю чи гумором, але неодмінно із любов’ю та повагою. Він майстерно поєднував дитячі мрії та фантазії з реальним світом. Мабуть, тому, що й сам у дитинстві мав велику мрію.

Майже тисячу віршів написав Анатолій Костецький. У прозі письменник надав перевагу жанру повісті-казки, яка на його думку повинна виховувати школярів добром, щирістю і правдою.

Особливе місце займають фантастично-пригодницькі повісті. Одна із них – фантастично-пригодниціка повість-жарт «Суперклей Христофора Тюлькіна, або «Вас викрито – здавайтесь!». У 2019 цій книзі виповнюється 35 років.

14 січня для книголюбів, учнів 4-А класу БНВО «ЗОШ№15-ДЮСОК», фахівці книгозбірні підготували бібліофреш «До нас у гості завітай, книгу з святом привітай». Виявляється і у книг бувають іменини. Бібліотекарі ознайомили школярів із життєвим і творчим шляхом письменника, його творами. Ну, а далі почали «відкривати» дітям таємниці старого сараю, знайомили з головним героєм книги Христофором Тюлькіним та його другом Васьком, надсекретним агентом іноземної розвідки Z-003, електронним роботом-горобцем, лейтенантом міліції Якимом Євдокименком, котрий швидко зумів викрити злочин агента Z-003, бо він мав намір викрасти суперклей Христофора Тюлькіна… Герої повісті потрапляють у різні непередбачені ситуації, але діють так, що виходять переможцями. Хочете зазнати разом із ними найнеймовірніших пригод, політати в мрійливих снах і, щоб про це ніхто-ніхто не знав, крім вас самих. Тоді приєднуйтесь! Книга-ювіляр чекає на вас! Бо промовляє до дітей голосом любові співця дитячих таємниць.