Дистанційне навчання

Уроки проводяться за технологією дистанційного навчання відповідно до розкладу уроків з використанням сервісу Google Classroom – Google Workspace for Education (корпоративна мережа).

Вхід здійснюється за посиланням нижче та використовуючи додатки:

Пам’ятка для учнів

• Під час онлайн-занять усі уроки проводяться у Google Classroom. Виконані завдання необхідно приєднувати і здавати в Google Classroom.
  • Уроки проходять щодня відповідно до розкладу.
  • Обов’язково бути присутнім на онлайн-уроках: вчасно підключатись до онлайн-уроку, за необхідності вмикати камеру та вимикати мікрофон, якщо ви не берете участь в обговоренні.
  • У разі невиконання вимог учитель має право від’єднати учня від онлайн-уроку.
  • Домашні завдання виконувати вчасно до визначеної вчителем дати

Пам’ятка для батьків

• Усі уроки проводяться у Google Classroom.
  • Уроки проходять щодня відповідно до розкладу.
  • Батькам контролювати присутність дитини на онлайн-уроках та виконання домашніх завдань.
  • Не виконувати домашні завдання замість учня.
  • Батькам заборонено втручатися в онлайн-урок.
  • При виникненні нестандартних ситуацій звертатись за допомогою до класного керівника.

Тривалість онлайн-уроків

Відповідно до Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти в умовах воєнного стану, надзвичайної ситуації іншого характеру безперервна тривалість навчальних занять при організації дистанційного навчання у синхронному форматі не повинна перевищувати для учнів:

• 1-2 класів – 2 навчальних занять по 30 хвилин або 3 – по 20 хвилин;
  • 3-4 класів – 2 навчальних занять по 45 хвилин або 3 – по 30 хвилин, або 4 – по 20 хвилин;
  • 5-6 класів – 2 навчальних занять по 45 хвилин або 3 – по 35 хвилин, або 4 – по 25 хвилин;
  • 7-9 класів – 2 навчальних занять по 45 хвилин або 3 – по 40 хвилин, або 4 – по 30 хвилин, або 5 – по 25 хвилин.

У Державній службі якості освіти, коментуючи зміни щодо тривалості навчальних онлайн-занять, зазначають, що педагоги мають враховувати вимоги до організації роботи з технічними засобами навчання відповідно до Санітарного регламенту для шкіл.

Зокрема, безперервна тривалість навчання за екраном протягом уроку для учнів 1-х класів має становити не більше 10 хвилин; 2-4-х класів – не більше 15 хвилин; 5-7 класів – не більше 20 хвилин; 8-9 класів – 20-25 хвилин; 10-11-х класів – на 1-й годині занять до 30 хвилин, на 2-й годині занять – 20 хвилин.

Решту часу уроку учень працює самостійно в зошиті з використанням матеріалу підручника.

Для учнів, які знаходяться за кордоном

Лист Департаменту освіти і науки КОДА про дистанційне навчання учнів, які знаходяться за кордоном

Додаток до листа Департаменту освіти і науки КОДА про дистанційне навчання учнів, які знаходяться за кордоном

Критерії, правила оцінювання результатів навчання