ШАНОВНІ ЗДОБУВАЧІ ОСВІТИ, БАТЬКИ ТА КОЛЕГИ-ВЧИТЕЛІ

Канікули закінчилися, а карантин продовжується. Але карантин – це НЕ КАНІКУЛИ.

Тому з 30 березня 2020 р., ми почали працювати у додатку Google Клас.

Увага! Для коректної роботи за допомогою комп’ютера рекомендується використовувати браузер Google Chrome, для роботи зі смартфона потрібно завантажити з Play Mаркета додаток Клас (Google Classroom)

Для роботи у даному сервісі вчителі та учні отримали  корпоративні ел.скриньки, з якими  необхідно буде працювати .

Учням  потрібно за листом-запрошенням (учні отримують від класного керівника) приєднатися до свого Класу.

Для систематизації навчання вам пропонується виконувати завдання згідно розкладу (вчителі так їх будуть розміщувати).

Згідно розкладу (часу початку уроку) вчителі вас можуть запросити на онлайн-урок.
Виконувати завдання потрібно буде у встановлені терміни  вчителем (вам потрібно буде відпочивати і вчителям також 😊

За потреби перегляньте відео:

Як користуватись Google Classroom з комп’ютера. Відео для учнів

Як працювати з Google Classroom зі смартфона. Відео для учнів