Безпека в Інтернеті

Безпека в Інтернеті – найголовніше під час користування мережею. Розміщені матеріали допоможуть батькам, вчителям, а також відкрити дітям цікавий, корисний і, головне, безпечний Інтернет.

Учням

Відео від компанії Київстар

Мультфільм від телекомпанії ПлюсПлюс

Батькам

Дізнайтесь, як уберегти дітей онлайн від шкідливих матеріалів, кібербулінгу, суїцидальних Інтернет-спілок, сексуального насильства.

Всього 11 серій
У посібнику піднімаються важливі питання:
Коли дозволяти дітям користуватися Інтернетом та мобільними пристроями?
Які обмеження доцільно встановлювати?
Як оберігати школярів від небажаного онлайн-контенту?
Як діяти, якщо дитина потрапила у небезпечну або неприємну ситуацію у мережі?
Як балансувати між дисципліною та довірливими, відвертими стосунками з власними дітьми?
Як зробити так, щоб дитина змогла якнайповніше користуватися можливостями сучасного світу та, водночас, не узалежнилася від пристроїв та ґаджетів?
Як уникнути ігрозалежності?
Як дати раду кібербулінгу?

Вчителям

Посібник містить плани уроків призначені для учнів та учениць початкової школи та зосереджені на ключових принципах мережевого етикету й безпеки.
Посібник містить плани уроків, що пропонують ідеї та заходи, щоб заохотити молодь розвивати навички творчого та критичного мислення, необхідні для повноцінного життя в світі.
Запропоновані 18 завдань допоможуть підліткам перевірити свої навички, дізнатися більше про свої права в онлайн-світі.
Рекомендації містять практичні пропозиції для інтегрування занять, представлених у навчально-методичному посібнику та завдань у робочому зошиті в навчальні програми з предметів в закладах освіти України.
1. Що таке секстинг, грумінг та сексторшен. 2. Що діти повинні знати про сексуальні ризики в Інтернеті.
1. Різновиди ризиків, із якими діти можуть зіткнутися в Інтернеті. 2. Деталі уроку, який корисно буде провести із дітьми, аби вберегти їх від травматичного онлайн-досвіду.