Історія моєї інтеграції …

«ІСТОРІЯ МОЄЇ «ІНТЕГРАЦІЇ …» – під такою назвою пройшла фінальна Молодіжна Академія для дітей шкільного віку з Асканії-Нової, Бахмута, Білої Церкви, Волновахи, Гвардійського, Зборова, Києва, Костянтинівки, Краматорська, Лисичанська, Львова, Марганця, Маріуполя, Миколаєва, Опитного, Попасної, Сергіївки, Сєвєродонецька, Тернополя, Торецька та Харкова у місті Києві 31.05 та 01.06.2018 року (Програма освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму. Проект проводиться у 2016-2017 рр. Асоціацією «Нова Доба» у партнерстві з ГО УМНІЦ за підтримки Європейського Союзу).

Під час прес-конференції на відбулась презентація збірника історій «(Не) дитячий погляд на війну»,в якому містяться життєві історії дітей,які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму. Серед них – вимушені переселенці; ті,чиї батьки були (де)мобілізовані або загинули в зоні АТО; хто досі проживає на лінії збройного зіткнення,тимчасово окупованих та мирних територіях.

До цього збірника ввійшла історія «А що було б, «якби»…?» учениці БНВО «ЗОШ 15-ДЮСОК» Хілик Крістіни. Змістовно та цікаво пройшов Молодіжний форум , під час якого команди представили свої проекти.