Канікули у БНВО “ЗОШ №15-ДЮСОК”

Для організації виховної роботи у школі під час осінніх канікул з 29.10.2018 по 04.11.2018 р.  був розроблений та затверджений план роботи. До класних керівників, учнів, батьків своєчасно було доведено, які заходи відбудуться у школі в рамках канікул.

Було організовано роботу гуртків, бібліотеки, комп’ютерного кабінету, спортивного залу та міський план роботи з учнівською молоддю.

29 листопада, у перший день осінніх канікул  учні 8 та 9  класів з викладачами Тамарою Юхимець і Оксаною Ковальчук завітали на літературно-музичну імпрезу «Взяв би я бандуру…» в БНВО «ЗОШ № 15-ДЮСОК».  Захід був приурочений 100-річчю Національної капели бандуристів ім. Г.Майбороди.

Школярі переглянули уривки художнього фільму «Поводир» (реж. О.Санін), слайд-презентацію про видатних українських кобзарів-бандуристів, що своєю творчістю на віки прославили українську пісню – душу народу. Ну, і як зазвичай, відбулася вікторина «Заморочки музичної бочки».

Якщо бандура за стільки століть не перетворилася на попіл, значить, ми не повинні сумніватися в її величі, а маємо зберегти і передати це багатство нащадкам.

30 жовтня

31 жовтня – сучасне свято, що відзначається щорічно та має найбільшу популярність за кордоном, вельми яскраво і пишно святкується у Великобританії, США, Канаді, Ірландії і дещо скромніше в інших країнах мали змогу відсвяткувати учні 6 класів школи № 15 та зразковий хореографічний колектив «Колорит».

Традиційно діти вбралися в страхітливі  костюми та маски, що є символікою святкування Хелловіну. Учні вдосконалювали знання та навички іноземної мови, розширювали світогляд  вшановуючи традиції країн, мова якої вивчається у лінгвістичній школі Соняшника.

Уміння бачити прекрасне у повсякденному житті, розвивати свою уяву та фантазію, передавати свої враження на папері мали змогу учні 5  класів БНВО «ЗОШ № 15-ДЮСОК» 1 листопада на заняттях в студії образотворчого мистецтва «Барви».

Під час осінніх канікул 2 листопада в 5-А класі відбулася цікава година спілкування «Навколосвітня подорож з Івасиком Телесиком». В організації захоплюючої мандрівки також брали участь учениці 11 класу Бондар Анна та Гетьман Марина.

Організація правильного дозвілля – важлива складова виховання дітей.  Тому на осінніх канікулах, які розпочалися з відпочинку та розваг,  3 листопада учні 6 класів школи № 15 відвідали кінотеатр ім. Довженка.

Кінематограф займає одне з найважливіших місць в культурі і освіті нашого покоління. Складно знайти людину, яка б ніколи не дивився кінофільми.

Перлину Білої Церкви – дендропарк «Олександрія»  відвідали 4 листопада учні 8-Б, 8-В, 7-А та 7-В класу разом з класним керівником 8-Б класу Щербиною О.М.. Діти весело провели час у розвагах, спортивних змаганнях та мали змогу ближче познайомитися з мешканцями нашого чудового парку.

Пішохідна прогулянка по парку надавала незрівнянної насолоди, єднання з природою, її красою та силою.

У школі за планом проводились пізнавально-розважальні заходи для 1-4 класів:

  1. «У світі загадок»
  2. Конкурсно-розважальна програма «Овочеве рагу»
  3. Математичний КВК
  4. Книжковий фуршет «До нас новинка надійшла»
  5. Бібліотечна скатертина- самобранка «Чомусикові журнали»
  6. Ігрова година здоров’я «Здоров’я дитини – багатство країни»
  7. Інформина «Книга не помічена вами»

Перейти до вмісту