Конкурс дитячих малюнків

З 22 по 26 лютого в закладі пройшов шкільний конкурс дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти!.

В конкурсі взяли участь 55 учнів 1-6 класів.

Конкурс проводиться серед дітей різного віку з метою формування у підростаючого покоління громадського світогляду і громадської позиції у забезпеченні пожежної та техногенної безпеки в державі, виховання культури безпеки життєдіяльності.

Основні завдання конкурсу

Залучення дітей різного віку до вивчення та популяризації правил пожежної й техногенної безпеки, формування у них навичок обережного поводження з вогнем. Виховання почуття відповідальності за збереження від вогню та інших надзвичайних ситуацій навколишнього середовища.

Протокол шкільного конкурсу БНВО «ЗОШ15-ДЮСОК» дитячих малюнків та робіт з протипожежної та техногенної тематики «Пожежі краще запобігти»

Члени журі: Романова В.П., Марченко О.М., Поліщук С.М.

м. Біла Церква, вул. Польова, 70