Київський молодіжний центр запускає спецпроект із протидії булінгу

Київський молодіжний центр запускає спецпроект із протидії булінгу, що розроблений для педагогів, батьків, психологів, а також учнів.
У форматі онлайнових лекцій експерти дають свої поради, які допоможуть захистити себе та протидіяти проявам булінгу. Головна ідея проекту – виявити причин цькування та виробити методи боротьби з ними.
Перша лекція «Булінг: міфи та реальність» – про види булінгу, наслідки цькувань та юридичну відповідальність за подібні дії.
Спікерка – Падучак Олександра, засновниця та голова громадської організації «Безпечний світ», юрист, член робочої групи комітету ВРУ з підготовки проекту Закону щодо протидії булінгу, автор програми тренінгів з дитячої безпеки.
Друга лекція «Поради психолога» – детально про всі види булінгу й способи вирішення конфліктів не тільки в школі, але й на робочому місці.
Спікерка – Покровська Анна, дитячий та підлітковий психолог.
Усі лекції можна переглянути на YouTube. Знайти відео можна за назвою («Булінг: міфи та реальність», «Поради психолога»).