Лялька-мотанка до дня Святого Валентина

Вже стало традицією в нашій школі  проводити різноманітні майстер-класи з учнями різного віку. І ось учні 2-их класів вирішили зробити подарунок своїм рідним до дня святого Валентина. Ідею нам подарував журнал “Куля”.

Виготовлені власноруч ляльки-мотанки стали оберегами для всіх учасників заходу. Вкладаючи  всю душу в іграшку, вони отримали гарну захисницю дому, маленький оберіг, який віддячить господарям і закликатиме добро в їхні оселі.

Щоб зробити найпростішу мотанку з ниток не потрібно значної кількості матеріалу та часу. Зате діти отримали незвичну іграшку, а також задоволення від творчого процесу.

Роботи не схожі одна на одну, але такі неповторні й дорогі для кожної дитини. Бо зроблені своїми руками!