Педагогічний, батьківський та учнівський колективи гімназії долучаються до благодійної акції на підтримку онкохворих дітей #монеткидітям.

Метою цієї акції є збір монет номіналом 25 копійок, які вийшли з обігу, та перетворення їх на допомогу для онкохворих дітей. Ці монети вийшли з обігу рік тому. Ними неможливо розрахуватись, їх можна лише обміняти в банку. Багатьом з нас незручно йти в банк, щоб здати жменю монет, сума яких – кілька гривень. Тому ці копійки й досі лежать у скарбничках без діла. Але кожна така забута копійка – це крок до одужання для онкохворих дітей. Кожен благодійний внесок важливий, адже разом з сотнями інших він перетворюється на потужну допомогу для дітей, які борються з раком. Тому лідери нашого закладу закликають всіх небайдужих долучатися до акції, що може допомогти врятувати чиєсь життя.