Набір учнів до 1-го класу на 2022/2023 н.р.

Терміни прийому

Набір учнів та прийом документів відбуватиметься офлайн та онлайн з 1 лютого по 31 травня.

Подача документів офлайн: ПН – ПТ з 9:00 до 15:00 .

Просимо батьків при подачі документів дотримуватися протиепідемічних заходів: одягати захисні маски, обробляти руки антисептиком, дотримуватися дистанції ( у приймальню може заходити 1 особа, що подає документи).

Для подання документів онлайн перейдіть за посиланням нижче та заповніть усю необхідну інформацію.

Перелік необхідних документів

• Заява батьків про зарахування дитини у 1 клас та згода на обробку персональних даних (заяву та згоду батьки напишуть в день подання документів).
  • Свідоцтво про народження дитини (копія)
  • Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду № 086-1/о (оригінал)
  • Паспорт особи, котра надає заяву (для пред’явлення).
  • Копія документа, що підтверджує проживання дитини чи одного з батьків на території обслуговування закладу освіти.

У випадку подання копій документів ( онлайн) оригінали мають бути подані до видання наказу про зарахування. Без оригіналів документів наказ про зарахування не може бути виданий.

Правила прийому

Зарахування до закладу освіти здійснюється відповідно до наказу його керівника, що видається на підставі заяви одного з батьків дитини та за зразком:

• копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);
  • оригінал або копія медичної довідки № 086-1/о “Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду”, форма якої затверджена наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16.08.2010 №682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10.09.2010 за №794/18089;
  • оригінал або копія висновку інклюзивно-ресурсного центру про комплексну оцінку дитини з особливими освітніми потребами чи висновку психолого-медико-педагогічної консультації (у разі наявності);
  • документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків (копія).

Згідно з підпунктом 1 пункту 3 глави 1 розділу ІІ Порядку до 01 червня включно першочергово зараховуються:

• діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене;
  • діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі;
  • діти працівників цього закладу освіти;
  • діти, які є випускниками дошкільного підрозділу цього закладу освіти (у разі його наявності);
  • діти з особливими освітніми потребами.

З 01 по 15 червня зараховуються діти на вільні місця на конкурсній основі.

У випадку подання копій документів оригінали мають бути подані до видання наказу про зарахування. Без оригіналів документів наказ про зарахування не може бути виданий.