Освіта в Канаді

Випускникам – Освіта в Канаді

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 29 грудня 2015 року № 119-627 та на виконання доручення департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 06 січня 2016 року №12-01-08-77, інформуємо, що з метою ознайомлення української молоді з освітніми можливостями Канади та пошуку шляхів налагодження й розширення партнерства між українськими та канадськими навчальними закладами, Посольство Канади в Україні  за підтримки Міністерства освіти і науки України організовує та проводить виставку “Освіта в Канаді 2016” у двох містах: м. Львів – 20 лютого 2016 року та м. Київ – 21 лютого 2016 року. Інформаційним та організаційним партнерством виставки є організація  “ Studentland ”.

Серед учасників виставки будуть представники кращих канадських університетів, коледжів та мовних інститутів.

Під час роботи виставки відвідувачі матимуть змогу поспілкуватись і з представниками навчальних закладів Канади та отримати актуальну інформацію щодо умов вступу, навчання та проживання в Канаді. Разом і з основними програмами вищої та післядипломної освіти на виставці будуть презентовані підготовчі програми Foundation ,Pathway тощо, курси вивчення іноземних мов, програми підготовки до міжнародних екзаменів , канікулярні програми для учнів загальноосвітніх навчальних закладів ташкільні програми.

Зареєстровані відвідувачі матимуть нагоду прослухати семінар від представника Візового відділу Посольства та відеосемінар “Освітні можливості Канади”.

Для участі, яка є безкоштовною, необхідно зареєструватись на сайті www.fair.educanada.com.ua.

Перейти до вмісту