Полювання на природі

20 червня вихованці табору присвятили історії рідного міста «Біла Церква – місто добра». На ранкових зустрічах діти провели гру «Я люблю своє місто, тому що…».  Після сніданку всі школярики разом з вихователями відправились до парку Олександрія, де  проходив природничий квест та гра «Полювання на природі».

Команди із захопленням виконували завдання, вклеюючи фотографії історичної, культурної та архітектурної спадщини нашого міста, шукали до них назви та визначали місця знаходження, фотографували, знімали відео, давали письмову відповідь на запитання «За що я люблю Олександрію?», доповнюючи та прикрашаючи сердечками, смайликами, квітами, сонечками.

На початку та в кінці ігрової подорожі звучала весела «кричалка»: Будь веселий! Завжди так! Будь бадьорий! Тільки так! Настрій – во! Погода – клас! Приєднайтеся до нас!