Презентація фільму “Богданове щастя”

20 січня в день памяті захисників Донецького аеропорту у школі відбулася презентація фільму “Богданове щастя” за участі режисера та оператора Лариси Артюгіної та Петраса Ватікунаса.  Перед переглядом до глядачів звернулася режисер фільму Лариса Артюгіна, яка розповіла про створення короткометражних фільмів та про життя дітей у зоні конфлікту на Сході України. Метою даного заходу було  познайомити дітей з символами та контрастами , які зустрічаються в фільмі, звернути увагу дітей на те, що малюють діти в зоні АТО, що з ними сталось і як змінилось їхнє дитинство ,що може на сьогодні зробити для них кожен з нас. Захід проводився в рамках роботи Локального центру громадянської освіти, до якого долучилися учні БНВО “Перша гімназія”, БСЗШ І-ІІІ ступенів №9, БЗШ І-ІІІ ступенів №11 та учні нашої школи.