Проект “Зміни свою школу”

Білоцерківська загальноосвітня школа I-III ступенів №15 спільно з каналом «1+1» реалізують проект «Зміни свою школу». Проектом, зокрема, передбачено оригінальні зміни в інтер’єрі й екстер’єрі навчального закладу, які спрямовані на створення творчого, інтерактивного, креативного середовища для навчання й виховання дітей.

Наша школа прагне бути кращою, комфортнішою, затишнішою для школярів. Заступник міністра внутрішніх справ учнівського самоврядування “СВІТ” Ляшенко Діана звернулася від імені учнів та вчителів школи до голів батьківських комітетів класів з презентацією проекту за підтримкою у реалізації цієї ідеї.

Батьків та вчителів зацікавила  ініційована нами ідея, і відразу закипіла робота.