Робота Локального центру громадянської освіти

Активно продовжує працювати на базі Білоцерківської загальноосвітньої школи №15 міський локальний центр громадянської освіти та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму. Центр функціонує в рамках масштабного проекту «Інтеграція через діалог», який  здійснюють Всеукраїнська асоціація викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба» спільно з ГО Учбово-методичний науково-інформаційний центр за підтримки Європейської комісії.

Активно долучилися до роботи центру такі школи: БЗШ І-ІІІ ступенів №15, 21, 22, 4, 7, 5, 11.  В нашому центрі діти отримують кваліфіковану освітню допомогу: українська мова, підготовка до ЗНО – Яременко О. І., курси з англійської мови – Лазоренко А. М., «Цікава інформатика» – Гриценко С. В., майстер-класи з виготовлення творчих робіт – Марченко О. М., заняття з образотворчого мистецтва – Назаренко О. В., серія тренінгових занять –  Вакулюк В. П., Войтенко І. М., Войцехівська В. О. і координатор центру Богінська Л. П.

Запрошуємо всіх бажаючих долучатися до роботи Локального центру громадянської освіти!