Школа успіху для старшокласників

Локальна Школа успіху з семінарами та майстерками на актуальні для підлітків теми – вибір професії, історії успіху, майбутнє відбулася цими днями в нашому рідному місті.

Протягом вихідних учні дізналися, як підготуватися до найважливішого екзамену в шкільному житті, ЗНО, цікаво, ефективно, з найкращими викладачами країни та абсолютно безкоштовно. Відвідали надсучасний завод з виготовлення медичних препаратів з донорської крові людини «Biopharma». Своєю історією успіху та невдач з учнями поділився Президент компанії «Biopharma» Костянтин Єфименко. Дізналися про те, чим живе наше місто та чим, молодь може бути корисною рідній Білій Церкві змогли від заступника міського голови з гуманітарних питань.

Було дуже цікаво, пізнавально та інформативно.