Тренінг для педагогів “Попередження сексуального насильства в шкільному середовищі”

Канікули – чудовий час для  учнів та вчителів, коли всі можуть вдосталь відпочити від розумового навантаження, відсвяткувати новорічні свята. Однак, це не стосується наших педагогів, які завжди  знаходять час для самоосвіти. Так, 4 січня в нашій школі відбувся тренінг “Попередження сексуального насильства в шкільному середовищі”, який був організований за підтримки ГО “Жіночий Консорціум України” та Save The Children. Тренінг проводили досвідчені тренерки Євгенія Дубровська та Олена Соловйова. Участь у тренінгу взяли 43  педагоги нашої школи, БЗШ І-ІІІ ступенів №5 – 2 педагоги, БЗШ І-ІІІ ступенів №22 – 2 педагоги, Білоцерківського колегіуму – 2 педагоги та БВЗШ №1 – 1 педагог.