Цікаві казки – правові підказки

Значення казки у вихованні дітей важко переоцінити. Не таємниця, що діти найкраще сприймають інформацію, подану в ігровій формі. Саме тому працівники бібліотеки-філії №3 проводить заходи з правового виховання для молодших школярів, використовуючи казку, яка являється найближчою, найзрозумілішою для дітей.

23 жовтня бібліотекар Юлія Сидоренко завітала до читачів – учнів 4-В класу (класовод Тетяна Осипенко) БНВО «№ЗОШ №15 – ДЮСОК».

На прикладах відомих казок, таких як: «Попелюшка», «Червона шапочка» Шарля Перро, «Мауглі» Р. Кіплінга, «Гидке каченя», «Дикі лебеді» Г. К. Андерсена, «Вовк та семеро козенят», «Кривенька качечка» дітлахи закріплювали знання основних прав та обов’язків дітей.

Школярики намагалися уявити ситуацію, у якій головними героями були казкові персонажі та втручаючись у події, намагалися допомогти казковим героям.

Казка «Заєць і лисиця» настілки сподобалася читайликам, що вони переробили її зміст: лисичка стала законослухняною та виготовили з кольорового паперу лисичку в стилі орігамі.

Юлія Сидоренко