Електронна бібліотека

Електронна бібліотека містить навчальні програми, підручники, твори з української літератури, доступні для читання та перегляду.

Шкільна бібліотекаНавчальні/освітні програмиПідручникиУкраїнська література. 5 класУкраїнська література. 6 клас

В нашій бібліотеці можна

• взяти цікаву книгу;
  • розповісти про книгу, яка сподобалась;
  • підготувати доповідь, повідомлення або презентацію;
  • знайти в мережі Інтернет потрібну для навчання інформацію;
  • почитати журнали та енциклопедії;
  • виконати домашнє завдання.

Розташування

4 поверх школи, кабінет №404

Сайт шкільної бібліотеки

Освітні програми

Типова освітня/навчальна програма (у 2019/2020 н.р. чинна для 1-2 класів)

Типова освітня/навчальна програма

Типова освітня програма

Навчальні програми

Навчальні програми для 1-4 класів (у 2019/2020 н.р. чинні для 3-4 класів)

Навчальні програми для 5-9 класів

Навчальні програми для 10-11 класів (чинні з 01 вересня 2018 року)

Твори

Міфи і легенди давніх українців

Про зоряний Віз, Чому пес живе коло людини?, Берегиня, Дажбог, Неопалима купина, Як виникли Карпати, Чому в морі є перли і мушлі, Народний переказ “Прийом у запорожців”

Народні казки

Про правду і кривду, Мудра дівчина, Ох, Летючий корабель, Яйце-райце

Літературні казки

Іван ФРАНКО «Фарбований Лис», Василь КОРОЛІВ-СТАРИЙ «Хуха-Моховинка», Василь СИМОНЕНКО «Цар Плаксій та Лоскотон», Галина МАЛИК «Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії»

Із народної мудрості

Леонід ГЛІБОВ «Химерний, маленький…», Леонід ГЛІБОВ «Що за птиця?», Леонід ГЛІБОВ «Хто вона?», Леонід ГЛІБОВ «Хто розмовляє?», Леонід ГЛІБОВ «Хто сестра і брат?»

Історичне минуле нашого народу

Літописна оповідь «Три брати — Кий, Щек, Хорив і сестра їхня Либідь», Літописна оповідь «Святослав уладає мир з греками…», Літописна оповідь «Володимир вибирає віру», Літописна оповідь «Розгром Ярославом печенігів. Початок великого будівництва в Києві. Похвала книгам», Олександр ОЛЕСЬ «Заспів», Олександр ОЛЕСЬ «Україна в старовину», Олександр ОЛЕСЬ «Похід на Царгород», Олександр ОЛЕСЬ «Ярослав Мудрий» (із кн. «Княжа Україна»), Олександр ОЛЕСЬ «Микита Кожум’яка», Зірка МЕНЗАТЮК «Таємниця козацької шаблі»

Рідна україна. Світ природи

Тарас ШЕВЧЕНКО «За сонцем хмаронька пливе…», Тарас ШЕВЧЕНКО «Садок вишневий коло хати…», Степан ВАСИЛЬЧЕНКО «В бур’янах», Павло ТИЧИНА «Гаї шумлять…», Павло ТИЧИНА «Не бував ти у наших краях!», Павло ТИЧИНА «Блакить мою душу обвіяла…», Євген ГУЦАЛО «Лось», Максим РИЛЬСЬКИЙ «Дощ» («Благодатний, довгожданий…»), Максим РИЛЬСЬКИЙ «Осінь-маляр із палітрою пишною…», Григір ТЮТЮННИК «Дивак», Микола ВІНГРАНОВСЬКИЙ «Сіроманець»