Веселий ланцюжок улюблених журнальних сторінок

Канікули! Особливий період у роботі бібліотеки. У цей час дуже важливо підтримати в дітей бажання читати.

Тому фахівці книгозбірні організовують для користувачів заходи в пізнавально-ігровій та веселій формі.

28 жовтня бібліотекарі для учнів 2-х класів БНВО «ЗОШ №15 – ДЮСОК» підготували і провели гру-мандрівку «Веселий ланцюжок улюблених журнальних сторінок». ЇЇ мета: ознайомити школярів з історією створення дитячих часописів, викликати зацікавленість, бажання їх читати. Саме через гру можна подати потрібну інформацію про найпопулярніші серед дітей періодичні видання. І це є правильним підходом! Адже гра – найприродніше заняття для малечі.

Бібліотекарі розповіли другокласникам про дитячі журнали, провели вікторину «Новинки з поштової скриньки», здійснили ретро-мандрівку «Сторінками журналів минулих років».

Під час заходу діти дізналися багато нового, цікавого, корисного!  Мали змогу непосиди і закріпити почуте, склавши картинки із пазлових ковриків.

Популяризуйте! Інформуйте! Навчайте! Граючись!