22 березня 2023 року у гімназії був проведений захід «Всесвітній день води» в ході якого: навіть в умовах повітряної тривоги, для учнів був проведений виховний захід «Вода в житті людини». Діти малювали малюнки, були ознайомлені із значенням холодної джерелиці в людському житті, легендами, віршами, прислів’ями, приказками, піснями, що стосуються води.

„ Вода , у тебе немає ні смаку, ні кольору , ні запаху. Тебе неможливо описати, не можна тобою насолоджуватись не знаючи, що ти таке… Ти саме життя. Ти наповнюєш нас радістю, яку не поясниш нашими почуттями. З тобою повертаються наші сили, з якими ми вже розпрощалися. З твоєї милості у нас знову починають вирувати висохлі джерела нашого серця. Ти найбільше багатство у світі.”