Всеукраїнський тиждень протидії булінгу із 16 до 20 вересня

Під час заходу Всеукраїнський тиждень протидії булінгу серед учнів БНВО “ЗОШ І-ІІІ ст. №15 – ДЮСОК” відбувалися правопросвітницькі та профілактичні заходи, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування) та формування нетерпимості до цього явища.

У Мін’юсті нагадують, що 18 грудня 2018 року було ухвалено закон України №2657-VIII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)”, яким закріплено поняття булінгу (цькування) та встановлено адміністративну відповідальність за його вчинення.

Підставою для ухвалення закону стала поширеність випадків булінгу серед школярів.
Під час занять практичним психологом були проведені різні вправи на формування гідної поведінки, нетерпимості до фактів булінгу, створення позитивної атмосфери в класі, формування адекватної самооцінки серед учнів класу.