Вшанування пам’яті Т. Г. Шевченка

За доброю традицією на початку березня  вся Україна  святкує день народження українського поета, генія філософської думки Т.Г. Шевченка. Наша школа не стала винятком.

Відкрили тиждень другого березня книжково-ілюстративною виставкою «Уклін тобі, Тарасе» (бібліотекар Гейко Д.П., учні 5-8 класів взяли участь у конкурсі читців-декламаторів «Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття» (вч. Щербина О.М.,Соболь Л.М.),  де натхненно звучали вірші Шевченка.

Для учнів 9, 11 класів дев’ятого березня був запропонований перегляд відеофільмів про життя і творчість Кобзаря.

З учнями 5-х класів  дев’ятого березня  було проведено літературно-музичне свято «Ми –з Кобзаревого роду» (вч. Кушніренко С.М.). Учні розповідали про дитинство поета, про збірку «Кобзар», інсценізували спогади матері про Тараса, поспівали улюблений «Садок вишневий коло хати».

Вдячні нащадки свято вшановують пам’ять великого сина України.

м. Біла Церква, вул. Польова, 70